Channing Tatum, Jenna Dewan
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Channing Tatum i Jenna Dewan walczą o dziecko!

Parę czeka kolejna batalia sądowa

Sabina Zięba 29 listopada 2019 09:00
Channing Tatum, Jenna Dewan
Fot. Getty Images

Historia miłości Channinga Tatuma oraz Jenny Dewan miała naprawdę piękny początek. Para poznała się na planie filmu Step Up z 2006 roku i od tamtej pory pozostawała nierozłączna. Zaręczyli się dwa lata później, a w 2011 roku w Kalifornii wzięli ślub. Uchodzili za naprawdę zgodne małżeństwo, które wspólnie wychowywało córkę Everly. W zeszłym roku wszystkich zaskoczyła wiadomość o ich rozstaniu. Od tamtej pory toczą batalie sądowe. Teraz czeka ich walka o dziecko.

Rozstanie Channinga i Jenny

Po 9 latach małżeństwa, w kwietniu 2018 roku Channing Tatum i Jenna Dewan ogłosili separację, a kilka miesięcy później wznieśli pozew o rozwód, tłumacząc to niezgodnością charakterów. Choć wydawało się, że rozstali się w zgodzie, nic bardziej mylnego.

Para uzyskała rozwód 19 listopada tego roku, lecz to nie ostatnia ich wizyta w sądzie. Do podziału pozostał wspólny majątek, a także... opieka nad córką.

Portal TMZ podaje, że Jenna była zaskoczona i poirytowana tym, że jej były mąż niespodziewanie złożył w sądzie wniosek o przedstawienie nowego planu spotkań z 6-letnią córką Everly. 

Podobno aktorka już wcześniej podpisała stosowne dokumenty, natomiast jej były partner utrzymuje, że zgodziła się tylko na część ustalonego harmonogramu. Nieporozumienie postanowili wyjaśnić w sądzie.

Ponadto anonimowi informatorzy podają, że para wcześniej miała ustalony dokładny plan opieki, lecz Jenna prosiła o jego zmianę, tłumacząc się zawodowymi zobowiązaniami. Wówczas artysta odmawiał negocjacji.  

Channing Tatum w filmie „Magic Mike”

Channing Tatum i Jenna Dewan

Jenna Dewan, Channing Tatum
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.