PODRÓŻE GWIAZD

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak udali się na bajeczne wakacje!

Dokąd wyjechali?

Olga Figaszewska 17 grudnia 2018 19:55

Jedna z najbardziej stylowych par polskiego show-biznesu wybrała się na przedświąteczne wakacje. Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak i tym razem udali się w bajeczną podróż, a widoki, które zamieszczają na swoich kanałach social media przyprawiają o zawrót głowy! Dokąd wyjechali?

Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celi Jaunat

Otaczają się luksusowymi przedmiotami, dbają o każdy element swojej garderoby, a także słyną ze swojego zamiłowania do dalekich podróży. Grzegorz Krychowiak i jego piękna ukochana, Celia Jaunat ładują swoje akumulatory z dala od medialnego szumu. Lazur wody, ciepłe promienie słońca, plaże... Czego chcieć więcej?

Aktualnie zakochani wypoczywają na Maledwiach. Para w pełni korzysta z uroków wyspy Medhufaru, gdzie zatrzymali się w luksusowym, pięciogwiazdkowym resorcie Soneva Jani, a tam niczego im nie brakuje. Mają do swojej dyspozycji siłownię, jacuzzi czy kort tenisowy. „Plan na najbliższe dni - ślizgi ze zjeżdżalni i picie wody kokosowej”, napisała na Instagramie Celia. „Uśmiechać się i być szczęśliwym”, dodał z kolei Grzegorz Krychowiak.

Zobacz, jak bawią się na przedświątecznych wakacjach! ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let me show you this amazing place 🙌 Follow me 😉 @discoversoneva resort

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?