Birigitte Macron w wywiadzie dla francuskiego Elle
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Jedyną wadą Emmanuela jest to, że jest młodszy ode mnie”. Brigitte Macron po raz pierwszy w tak szczerym wywiadzie!

Gabriela Czernecka 22 sierpnia 2017 09:05
Birigitte Macron w wywiadzie dla francuskiego Elle
Fot. East News

Dotąd Brigitte Macron znaliśmy jedynie z nagrań i fotografii. Teraz żona prezydenta Francji przerywa milczenie. Brigitte Macron po raz pierwszy od kiedy jej mąż jest prezydentem, zabiera głos. W wywiadzie dla francuskiego Elle Pierwsza Dama Francji ujawnia sekrety gorącego romansu z Emmanuelem Macronem!

 

Polecamy: Mini, sportowe buty, skórzane spodnie… Poznajcie styl nowej Pierwszej Damy Francji!

 

Pierwszy wywiad Brigitte Macron dla Elle France

 

Od momentu, gdy na stanowisko prezydenta Francji wybrano Emmanuela Macrona, jego żona Brigitte  nie wypowiadała się publicznie. Nie komentowała doniesień o początkach związku z młodszym partnerem i nie dementowała plotek na temat wieku. Teraz udzieliła wywiadu francuskiemu wydaniu magazynu Elle, gdzie po raz pierwszy opowiada o swoim życiu prywatnym. Wywiadowi towarzyszy również sesja zdjęciowa. Z uśmiechem na twarzy Brigitte pozuje w jeansach, białym T-shircie i marynarce, oczywiście od Diora. Czy w zdradziła sekrety swojego małżeństwa?

 

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pytań o miłosną historię pary. W końcu Brigitte Macron jest starsza od swojego partnera o 24 lata. Przypomnijmy, że Brigitte poznała Emmanuela, gdy ten miał zaledwie 15 lat (a ona wówczas 37). On był wtedy uczniem katolickiego liceum, a ona nauczycielką francuskiego i łaciny. W rozmowie z Elle Brigitte Macron wyznała, że żałowałaby gdyby nie zdecydowała się wówczas na związek z Macronem: „Są chwile w życiu, kiedy trzeba dokonać trudnych wyborów. Dla mnie ta sytuacja była właśnie taką decyzją. To, co zostało powiedziane w przeciągu ostatnich 20 lat jest mało znaczące”, powiedziała. Pierwsza dama nie mogła nie odnieść się do plotek dotyczących jej wyglądu, ale zrobiła to z ogromną klasą, wdziękiem i... poczuciem humoru:  Oczywiście, codziennie razem jadamy śniadanie - ja, moje zmarszczki i on ze swoją młodością. Gdybym nie zdecydowała się na to, wiele straciłabym w swoim życiu. Byłam zadowolona z życia ze swoimi dziećmi, ale jednocześnie czułam, jak to mówił Jacques Prévert, że muszę żyć tą miłością, żeby być w pełni szczęśliwą”, powiedziała.

 

Zobacz także: Te wyznania wywołały we francuskich mediach istną burze. Co Brigitte Macron mówiła o seksie z mężem?

 

Sekrety stylu Brigitte Macron

 

Brigitte Macron w wywiadzie dla Elle opowiedziała również o swoich ulubionych projektantach mody. Jej styl od samego początku komentują media na całym świecie. Pierwsza dama doskonale orientuje się w najnowszych trendach - umiejętnie łączy je z właściwym dla siebie stylem, dzięki czemu z powodzeniem eksponuje atuty, takie jak długie i zgrabne nogi. Właśnie zdradziła, kim są jej ulubieni kreatorzy mody - Karl Legerfeld i Nicolas Ghesquière. Na liście znaleźli się także Olivier Rousteing, Alexandre Vauthier, czy Azzedine Alaïa (jednak spódnice tego ostatniego, jak mówi, są dla niej zbyt krótkie).

 

Co ciekawe, Brigitte Macron przyznała, że nigdy nie wychodzi z domu bez ułożonych włosów! Dla fanów stylu pierwszej damy zdradzamy dwie podstawowe zasady, którymi kieruje się Brigitte. Po pierwsze, zawsze stara się wybrać odpowiednie ubrania, a po drugie -  wszystko musi być dokładnie przemyślane. Czy będzie pierwszą damą, która w rekordowym tempie zyska miano ikony stylu?

 

Polecamy: Jej wiek wciąż elektryzuje media na całym świecie. Ale Brigitte Macron wyrasta także na ikonę stylu

 

 

 

Post udostępniony przez ELLE (@ellefr)

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.