Bradley Cooper, Renee Zellweger, Oscary 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Renee Zellweger i Bradley Cooper przyłapani na oscarowej gali!

Postanowili do siebie wrócić?!

Sabina Zięba 10 lutego 2020 21:05
Bradley Cooper, Renee Zellweger, Oscary 2020
Fot. Getty Images

W prywatnym życiu Bradleya Coopera w ostatnim czasie naprawdę wiele się dzieje. Mówiono, że dla Lady Gagi porzucił swoją długoletnią partnerkę, Irinę Shayk, lecz po ich rozstaniu wcale nie związał się z popularną wokalistką, z którą miał podobno romans na planie Narodzin gwiazdy, tylko pozostał wolnym strzelcem. Choć już niejednokrotnie media donosiły o jego randkach z różnymi kobietami, oficjalnie żadna relacja nie została potwierdzona. Na oscarowej gali było jednak widać, że rzeczywiście „stara miłość nie rdzewieje”... Czyżby Bradley wrócił do swojej byłej partnerki?

Związek Renee Zellweger i Bradleya Coopera

Niewiele osób pamięta, że Bradley Cooper i Renee Zellweger przed laty tworzyli udany związek. Poznali się na planie filmu Przypadek 39 w 2009 roku i w sobie zakochali. Wówczas Renee była już 3-krotnie nominowana do Oscara. Z kolei Cooper zaczął otrzymać owe wyróżnienia dopiero po ich rozstaniu, które nastąpiło w 2011 roku.

Choć nie ujawniali w mediach szczegółowych informacji dotyczących ich relacji, w 2010 roku aktor uchylił rąbka tajemnicy, gdy w rozmowie z Entertainment Tonight zdradził: „Nie mogę o niej powiedzieć wystarczająco dużo. Po prostu ją kocham”, a nawiązując do momentu poznania, dodał: „Uwielbiałem przychodzić do pracy. Uwielbiam z nią występować. Mogę się wiele od niej nauczyć”.

Ich związek był naprawdę poważny. Przez kilka miesięcy mieszkali razem i mieli świetny kontakt ze swoimi „teściami”. Wiadomo, że w 2010 roku artystka opuściła Złote Globy, przez to, że kilka dni wcześniej zmarł ojciec jej partnera. Została u boku Bradleya, by go wspierać.

Teraz, po blisko dziesięciu latach od rozstania, oboje wpadli na siebie na oscarowej gali. Reene była nominowana w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film Judy, natomiast Bradley spodziewał się statuetki za Jokera, którego współprodukował.

Gdy dawna Bridget Jones odebrała nagrodę, aktor podszedł do niej i osobiście pogratulował. Stanął naprawdę blisko i nachylił się, by powiedzieć miłe słowa, co uwiecznili fotoreporterzy.

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?  

zakochana para podczas spaceru w Nowym Jorku 10 lat temu

Bradley Cooper, Renee Zellweger, 2010
Fot. Abaca/EAST NEWS

Bradley Cooper i Renee Zellweger na wakacjach w Meksyku w 2010 roku

Bradley Cooper, Renee Zellweger, wakacje w Meksyku 2010
Fot. Target Press/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.