Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt ma romans ze znaną hollywoodzką aktorką?!

Co na to Jennifer Aniston?

Sabina Zięba 19 maja 2020 09:00
Brad Pitt
Fot. Getty Images

Bez wątpienia Brad Pitt od pewnego czasu należy do grona najbardziej pożądanych singli w Hollywood. Aktora co rusz media łączą z kolejnymi pięknościami, a ten pozostaje nieugięty i uparcie milczy na temat swoich uczyć. Najbardziej prawdopodobny wydawał się powrót artysty do poprzedniej żony, Jennifer Aniston. Wiadomo, że ich relacje zdecydowanie się poprawiły - byli kochankowie pozostają w stałym kontakcie. Teraz tabloidy donoszą jednak, że wybranką jego serca została inna blondynka... Czy aby na pewno?

Nowa miłość Brada Pitta

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy odrodziła się głębsza relacja Brada Pitta z Jennifer Aniston. Media donosiły o ich wspólnych świętach, wakacjach czy nawet ponownym ślubie. Żadna z tych informacji nie została potwierdzona, jednak choćby podczas tegorocznej gali SAG Awards fani z całego świata mogli zobaczyć, że są sobie niezwykle bliscy. Wiadomo również, że aktor przeprosił byłą żonę za swoje zachowanie i stara się pokazać, że jest godnym zaufania mężczyzną. Teraz media łączą go z kolejną znaną artystką. Byłoby to możliwe, gdyby nie jeden znaczący fakt...

Otóż zachodnie media donoszą, że były partner Angeliny Jolie ma obecnie romans... z Margot Robbie. Podobno wszystko się zaczęło na planie filmu Quentina Tarantino, w którym oboje zagrali. Informator Star powiedział wówczas: „Brad i Margot spędzają razem mnóstwo czasu promując swój film. Producenci chętnie wykorzystują chemię między nimi, aby zwiększyć atrakcyjność filmu. Dla Margot nie stanowi to żadnego problemu. Mruga okiem do Brada, gdy tylko ma na to szansę”. Teraz magazyn dodaje: „Krążyły pogłoski, że mogą być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Podczas kręcenia filmu prawie się nie rozstawali. Praca, to był świetny pretekst, by razem spędzać czas”.

Byłoby to prawdopodobne, gdyby nie fakt, że blond aktorka ma męża, producenta filmowego, Toma Ackerleya. Jest z nim niezwykle szczęśliwa, co potwierdzają zamieszczane przez nią zdjęcia w mediach społecznościowych. Podobno podejrzewał on swoją żonę o romans z Bradem Pittem, lecz wtedy ostrzegł przystojnego aktora, by trzymał się od niej z daleka.

Myślicie, że to możliwe, by między nimi coś zaiskrzyło?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @margotrobbie

Brad Pitt i Margott Robbie na gali SAG Awards 2020

Brad Pitt, Margot Robbie, SAG Awards, 2020
Fot. Getty Images

Brad Pitt i Jennifer Aniston na tej samej gali

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.