Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt nie utrzymuje kontaktu ze swoim synem Maddoxem!

Mimo upływu lat, sytuacja nadal jest napięta

Sabina Zięba 18 lipca 2020 10:18
Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Konsekwencje rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie ciągną się za nimi do dziś. Najpiękniejsza para Hollywood spędziła ze sobą 11 lat i rozwiodła się w atmosferze skandalu. Powodem rozstania miały być problemy alkoholowe aktora oraz związana z nimi słynna awantura w samolocie. Od tamtej pory przystojny artysta nie dogaduje się ze swoimi dziećmi. Najstarsze z nich, syn Maddox, obwinia ojca za rozpad rodziny. Mimo upływu lat, ich napięte relacje się nie zmieniają.

Relacja Brada Pitta z Maddoxem

Brad zbliżył się do Angeliny Jolie w 2005 roku na planie filmu Mr. and Mrs. Smith i porzucił dla niej Jennifer Aniston. Wówczas piękna brunetka była już matką adoptowanego chłopca z Kambodży, Ratha Vibola, któremu dała na imię Maddox Chivan. Przy adopcji kolejnej pociechy, tym razem z Etiopii, córki Zahary Marley Yemsrach, był już obecny Pitt. To była ich wspólna decyzja. Postanowili założyć rodzinę i dorobili się gromadki szóstki dzieci. 

Przez lata tworzyli wspaniałą parę, którą podziwiały miliony osób na całym świecie. Byli piękni, zdolni i dobroduszni, ponieważ nie ustawali pomagać charytatywnie. Pierwsze zgrzyty między małżonkami pojawiły się w 2016 roku. Podobno decyzję o rozwodzie podjęła Angelina po locie prywatnym odrzutowcem do Los Angeles. Podobno doszło tam do ogromnej awantury, której światkiem był ich najstarszy syn, Maddox. Opowiedział się po stronie matki i oskarżył Brada Pitta o rzekome pobicie, choć później to odwołał. Od tego czasu nie chce rozmawiać z aktorem i nie uznaje go za swojego ojca.

Choć aktor już niejednokrotnie próbował naprawić relacje z synem i mówiło się, że dla niego zrezygnował również z tegorocznego wyjazdu do Wielkiej Brytanii na galę BAFTA, nie przyniosło to żadnych efektów. Magazyn Us Weekly przytoczył nawet dość dosadną wypowiedź Pitta: „Ta relacja nadal nie istnieje”.

Z pozostałą piątką dzieci artysta ma poprawne relacje, a dzięki pomocy specjalisty dogaduje się również z Angeliną. W ostatnim czasie paparazzi już dwa razy przyłapali go pod domem byłej żony. W People pojawiły się informacje, że para poszła nawet o krok dalej w kwestii wspólnego wychowywania dzieci: „Dotarcie do tego miejsca zajęło im dużo czasu, z dużą ilością terapii rodzinnej. Młodsze dzieci chodzą między domami, a Brad uwielbia spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Wygląda na znacznie szczęśliwszego”.

Mimo wszystko wiadomo, że postępowanie prawne między byłymi małżonkami jeszcze nie zostało zakończone. Sprawy wstrzymano przez wzgląd na epidemię koronawirusa. Informator US Weekly zdradził: „Brad spotyka się z dziećmi, ale wszystko, co jest związane z procesem rozwiązywania kwestii prawnych między Angeliną i Bradem, w tym sądy, jest spowolnione z powodu COVID”.

Myślicie, że to możliwe, by Brad naprawił jeszcze relacje z Maddoxem?  

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

TAGI #Brad Pitt

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.