Carrie Symonds, Boris Johnson
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Boris Johnson zaręczył się! Polityk niedługo zostanie także po raz 5. ojcem

Wybranka premiera Wielkiej Brytanii jest od niego o 24 lata młodsza

Rafał Kowalski 2 marca 2020 17:59
Carrie Symonds, Boris Johnson
Fot. East News

Wielka Brytania w ostatnim czasie żyła dwoma informacjami – brexitem, do którego oficjalnie doszło 31 stycznia 2020 roku oraz przeprowadzką Harry’ego i Meghan do Kanady. Teraz do tych zdarzeń doszła jeszcze jedna – sytuacja w życiu prywatnym premiera Borisa Johnsona, któremu należy gratulować z dwóch powodów…

Premier Wielkiej Brytanii zaręczony. Zostanie też znów ojcem

Choć na co dzień Boris Johnson i jego ukochana Carrie Symonds nie opowiadają mediom zbyt wiele o swojej relacji, to niedawno zrobili wyjątek. „Zwykle nie zamieszczam tutaj takich rzeczy, ale chciałam, aby moi przyjaciele dowiedzieli się tego ode mnie. Wielu z was już wie, ale dla moich bliskich i tych, którzy wciąż tego nie wiedzą, zaręczyliśmy się pod koniec ubiegłego roku... i oczekujemy na narodziny dziecka latem”, napisała na swoim Instagramie pochodząca z Londynu narzeczona 55-letniego polityka. Informacje te potwierdził też rzecznik pary.

Dla 31-letniej specjalistki od PR-u będzie to pierwsze dziecko, jednak Boris Johnson zostanie tatą po raz piąty. Na ten moment premier Wielkiej Brytanii ma już dwie córki i dwóch synów z małżeństwa z Mariną Wheeler, z którą pobrał się w 1993 roku. Para nie ma jeszcze rozwodu. Warto dodać, że wspomniana adwokat jest drugą żoną 55-latka. Pierwszą w latach 1987-1993 była Allegra Mostyn-Owen.

Kim jest Carrie Symonds?

Carrie Symonds jest pierwszą partnerką premiera Wielkiej Brytanii, która zamieszkała w przy legendarnym Downing Street nie mając z nim ślubu. Zawodowo, 31-latka zajmowała się kiedyś PR-em i komunikacją z mediami w Partii Konserwatywnej. Dziś pracuje jako ekspert od wizerunku amerykańskiej fundacji Oceana, która ratuje faunę i florę oceanów. Z premierem Wielkiej Brytanii Carrie Symonds pokazuje się publicznie od ponad roku.

Zakochanym serdecznie gratulujemy i czekamy na oficjalną datę ślubu. 

Carrie Symonds, Boris Johnson
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.