Wiemy, dlaczego to zrobiła!

Ksenia Krasko 18 listopada 2019 10:20

O Instagramie Blake Lively zrobiło się głośno – aktorka nagle usunęła wszystkie zdjęcia! Również te z mężem, Ryanem Reynoldsem. Zmartwieni fani zastanawiają się, czy jest to oznaka kryzysu w związku pary? Odpowiedź na to pytanie kryje się w jednym wideo, które pozostało na profilu gwiazdy...

Dlaczego Blake Lively usunęła zdjęcia na Instagramie?

Blake Lively i Ryan Reynolds to jedna z najszczęśliwszych i najmocniejszych par w Hollywood. Poznali się w 2011 roku na planie filmu Green Lantern, ale jak sami przyznają, na początku łączyła ich jedynie przyjaźń. Po kilku miesiącach znajomości zrozumieli, że są dla siebie stworzeni i w 2012 roku wzięli ślub. Para wychowuje trzy córeczki – 5-letnią James, 3-letnią Inez i malutką trzecią pociechę, która przyszła na świat zaledwie miesiąc temu.

Jedynym postem, który pozostaje na Instagramie aktorki, jest zwiastun jej nowego filmu The Rhythm Section. Wygląda więc na to, że Blake Lively usunęła wszystkie publikacje, aby zwrócić uwagę na swoją nową rolę i nie ma to nic wspólnego z Ryanem Reynoldsem.

Co ciekawe, w ubiegłym roku w taki sam sposób promowała film A Simple Favor. Wtedy również zniknęły jej zdjęcia, a dodatkowo przestała obserwować wszystkich znajomych, pozostawiając na liście osób obserwowanych jedynie Emily Nelson, czyli jej filmową postać.

Fani związku Blake Lively i Ryana Reynoldsa nie mają się więc czym martwić. Premiera The Rythm Section zaplanowana jest na styczeń 2020 roku, i zapewne wtedy powrócą urocze rodzinne fotografie ulubionej pary Hollywood! 

1/5
Blake Lively, Ryan Reynolds
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Blake Lively i Ryan Reynolds uchodzą za jedno z najszczęśliwszych małżeństw w Hollywood!

2/5
Blake Lively i Ryan Reynolds
Copyright @Getty Images
2/5

Lively i Reynolds wzięli ślub siedem lat temu. Wychowują trzy córki.

3/5
Blake Lively i Ryan Reynolds
Copyright @Getty Images
3/5

Najmłodsza pociecha aktorskiej pary przyszła na świat w październiku 2019 roku.

4/5
Copyright @East News
4/5

Blake Lively i Ryan Reynolds przyznają, że połączyła ich przyjaźń. Aktorka nie ukrywa, że być może właśnie dlatego stworzyli tak udaną relację.

5/5
Blake Lively i Ryan Reynolds na rozdaniu Złotych Globów
Copyright @ONS
5/5

Aktorkę już niedługo zobaczymy w zupełnie nowej roli!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.