O TYM SIĘ MÓWI

Blake Lively i Ryan Reynolds przechodzą kryzys?! Aktorka usunęła wspólne zdjęcia...

Wiemy, dlaczego to zrobiła!

Ksenia Krasko 18 listopada 2019 10:20

O Instagramie Blake Lively zrobiło się głośno – aktorka nagle usunęła wszystkie zdjęcia! Również te z mężem, Ryanem Reynoldsem. Zmartwieni fani zastanawiają się, czy jest to oznaka kryzysu w związku pary? Odpowiedź na to pytanie kryje się w jednym wideo, które pozostało na profilu gwiazdy...

Dlaczego Blake Lively usunęła zdjęcia na Instagramie?

Blake Lively i Ryan Reynolds to jedna z najszczęśliwszych i najmocniejszych par w Hollywood. Poznali się w 2011 roku na planie filmu Green Lantern, ale jak sami przyznają, na początku łączyła ich jedynie przyjaźń. Po kilku miesiącach znajomości zrozumieli, że są dla siebie stworzeni i w 2012 roku wzięli ślub. Para wychowuje trzy córeczki – 5-letnią James, 3-letnią Inez i malutką trzecią pociechę, która przyszła na świat zaledwie miesiąc temu.

Jedynym postem, który pozostaje na Instagramie aktorki, jest zwiastun jej nowego filmu The Rhythm Section. Wygląda więc na to, że Blake Lively usunęła wszystkie publikacje, aby zwrócić uwagę na swoją nową rolę i nie ma to nic wspólnego z Ryanem Reynoldsem.

Co ciekawe, w ubiegłym roku w taki sam sposób promowała film A Simple Favor. Wtedy również zniknęły jej zdjęcia, a dodatkowo przestała obserwować wszystkich znajomych, pozostawiając na liście osób obserwowanych jedynie Emily Nelson, czyli jej filmową postać.

Fani związku Blake Lively i Ryana Reynoldsa nie mają się więc czym martwić. Premiera The Rythm Section zaplanowana jest na styczeń 2020 roku, i zapewne wtedy powrócą urocze rodzinne fotografie ulubionej pary Hollywood! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.