Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O tym jest głośno

Beata Kozidrak ma dość medialnego szumu. Piosenkarka chce wyjechać z kraju!

„To będzie azyl”, mówił były mąż artystki, Andrzej Pietras

Marta Nawacka 16 września 2021 13:01
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

To trudny czas w życiu Beata Kozidrak. Po niedawnych wydarzeniach z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu, media poruszają kwestie zerwanych kontraktów z piosenkarką czy odwołanych koncertów. Wokalistka ma już dość medialnego szumu wokół swojej osoby i chciałaby wyjechać z kraju. Dokąd?

Beata Kozidrak – jazda pod wpływem alkoholu

1 września bieżącego roku Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję. Piosenkarka prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu i miała jechać „slalomem”. Następnego dnia skruszona artystka wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za swoje zachowanie. Jej wybryk odbił się głośnym echem w mediach, a także w środowisku artystycznym. Wiele gwiazd zdecydowało się skomentować całą sytuację.

Wokół wokalistki zrobił się ogromny medialny szum. Prasa rozpisywała się o zakończonych współpracach z Beatą Kozidrak, zerwanych kontraktach i odwołanych koncertach. Gwiazda polskiej sceny muzycznej nie ukrywa, że ma już serdecznie dość takiego rozgłosu i rozdmuchiwania sprawy, jednak zanim pojawi się decyzja prokuratury, prawdopodobnie nic się nie zmieni.

Czytaj też: Beata K. wydała oświadczenie! Artystka publicznie przeprosiła

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak w sesji dla Vivy!, luty 2016

Beata Kozidrak wyjedzie z kraju?

Zmęczona niezbyt przychylnym rozgłosem Beata Kozidrak według Rewii nie zamierza na razie wrócić na scenę. Ale za to... chciałaby chociaż na jakiś czas wyjechać z kraju. Gwieździe marzy się hiszpańskie wybrzeże w Marbelli i czas spędzony z córkami oraz wnuczkami. Jakiś czas temu mąż piosenkarki przyznał, że kupiła ona niezbyt duży dom w Hiszpanii. „To normalny dom, taki dla rodziny. Beata już uczy się hiszpańskiego! To będzie azyl”, mówił mężczyzna. Nie wiadomo jednak, czy posiadłość nadal do niej należy.

Pewne jest natomiast, że odpoczynek jest Beacie Kozidrak niezbędny. Jeden z jej znajomych przyznał Rewii, że artystka jest teraz przemęczona i zmaga się z wielkim stresem. Według tego samego informatora prowadzenie przez nią pojazdu pod wpływem alkoholu także było tym spowodowane. „Stres i nieustanne napięcie, te dwa czynniki towarzyszyły jej od rana do nocy każdego dnia. Była szczęśliwa, kiedy mogła wreszcie wrócić do domu. Nie raz była kompletnie wyczerpana, totalnie przemęczona, bez chwili na relaks”, dowiadujemy się.

Gwiazda zdaje sobie sprawę z wagi swojego występku i nie zamierza uciekać od odpowiedzialności. Prawnik Beaty Kozidrak, Marcin Mamiński potwierdził, że zgodziła się na publikację wizerunku i dodaje, iż prawdopodobnie nie zostanie skazana na pozbawienie wolności, ponieważ w wypadku nikt nie ucierpiał. „Moja klientka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie. Nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego wyraża zgodę na publikację wizerunku oraz swojego nazwiska”, mówił. Dodał także, że wszystko tak naprawdę zależy od prokuratora, który w najbliższym czasie podejmie decyzję po zapoznaniu się ze sprawą. „Teraz czekamy na decyzję prokuratury w zakresie proponowanej kary. W tym przypadku wykluczam zastosowanie kary pozbawienia wolności, bo w zdarzeniu nikt nie ucierpiał”.  

Zobacz także: Powstaje film o Beacie Kozidrak. Kto wcieli się w rolę piosenkarki?

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak w sesji dla Vivy!, 2016 rok

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.