Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020, Barbara Kurdej-Szatan sierpień 2020
Fot. Marlena Bielinska
Z ŻYCIA GWIAZD

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru z synem. Aktorka popełniła błąd?

Internauci byli bardzo uważni...

Rafał Kowalski 28 września 2020 20:44
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020, Barbara Kurdej-Szatan sierpień 2020
Fot. Marlena Bielinska

Basia Kurdej-Szatan tydzień temu została mamą po raz drugi. Ulubienica widzów powitała na świecie synka, który otrzymał imię Henio. Do tej pory chłopiec przebywał jedynie w domu, ale dziś jego mama i tata uznali, że nadszedł czas, by niemowlę zabrać na pierwszy spacer. Radosną chwilę przerwały komentarze internatów.

Jak bezpiecznie wozić dziecko na spacerach? Zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan

Kilka godzin temu aktorka M jak miłość wybrała się wraz z mężem Rafałem i synkiem Heniem na warszawskie Pole Mokotowskie. W pięknym parku powstało zdjęcie które potem gwiazda opublikowała w sieci. „Pierwszy spacer :))) jest szczęście !!!”, napisała podekscytowana. Emocji nie zabrakło też na filmach umieszczonych na Insta Stories. Młoda mama przyznała, że mogłaby nic nie robić poza spacerami jeszcze przez pół roku.

W komentarzach wielu internautów pogratulowało po raz kolejny parze drugiego dziecka, inni zachwycali się figurą Basi, jeszcze inni wózkiem, który kosztował 4 tysiące złotych. Znalazły się też uważne osoby, które dostrzegły, że mały Henio nie przebywa na spacerze w gondoli a nosidełku samochodowym przyczepionym do wózka. „W gondoli dziecko jest bardziej ergonomicznie ułożone, fotelik powinien służyć tylko do przejazdów. Dziecko, zwłaszcza małe, nie powinno spędzać w nim dużo czasu ;)”, zauważyła jedna z fanek aktorki. „Niezdrowo dla malucha zbyt długo w tej pozycji, to samo jak podróżujecie. Co godzinę należy robić przerwy”, dodała inna.

Na szczęście Basia Kurdej-Szatan dostrzegła w komentarzach nie hejt, a dobrą wolę innych mam, dlatego podziękowała za rady i wytłumaczyła się, że wybrała nosidełko tylko dlatego, że wcześniej długo podróżowała z Heniem autem.

Doceniacie dystans młodej mamy? My bardzo! Życzymy wielu spacerów z dobrą pogodą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy spacer :))) jest szczęście !!! 💙💙💙

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ #miłość #okiemsiostry #foto @innkamania

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.