Bartosz Opania, Viva!
Fot. Krzysztof Opaliński
Z ŻYCIA GWIAZD

Gdzie zniknął Bartosz Opania? Zaskakująca wypowiedź jego sąsiadów

Aktor od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2020 07:05
Bartosz Opania, Viva!
Fot. Krzysztof Opaliński

Bartosz Opania od lat zaliczany był do grona najprzystojniejszych aktorów polskiego show-biznesu. Imponującą karierę zawdzięcza natomiast przede wszystkim swojemu talentowi. Na swoim koncie posiada zarówno wiele ról filmowych, jak i teatralnych. Syn Mariana Opanii jakiś czas temu usunął się jednak w cień. Zniknął z ekranów oraz mediów, nie pojawia się publicznie. Fani zastanawiają się, co stało się z aktorem. Okazuje się, że równie zaniepokojeni są jego sąsiedzi. 

Gdzie zniknął Bartosz Opania? Zaskakująca wypowiedź jego sąsiadów

Karierę aktorską zaczynał na początku lat 90. Znany jest z produkcji filmowych, takich jak Zakochani, 1920 Bitwa Warszawska czy też Wkręceni. Zarówno powszechną rozpoznawalność, jak i sympatię widzów niewątpliwie zyskał jednak dzięki roli doktora Witolda Latoszka w Na dobre i na złe. W serialu TVP nie występuje jednak już od dwóch lat. Wtedy też przestał pojawiać się na salonach, których i tak mocno unikał. 

Bartosz Opania
Fot. Stach Leszczyński/StrefaGwiazd/PAP

Wyjątek stanowiła premiera spektaklu Telewizja kłamie w Teatrze Palladium. Za swój występ w sztuce z 2019 roku zebrał wówczas świetne recenzje. Uwagę mediów przyciągnęła jednak jego metamorfoza. Aktor był nie do poznania. Od tego momentu nie udziela się ani w mediach, ani w życiu publicznym. Jego fani zastanawiają się, co mogło się z nim stać? Jak żyje na co dzień? Gdzie zniknął? Jak się okazuje, zagadką jest to nawet dla jego sąsiadów. 

Bartosz Opania
Fot. TRICOLORS/East News

"Jego samochód albo motor zawsze stały gdzieś w pobliżu, a teraz ani śladu", podkreślił jeden z sąsiadów Bartosza Opanii w rozmowie dla tygodnika Rewia. Spekuluje się, że może mieć to akurat związek z 50. urodzinami aktora, które obchodził na początku grudnia. Być może postanowił świętować jubileusz z rodziną z dala od warszawskiego zgiełku. 

Bartosz Opania
Fot. Michal WARGIN/East News

Bartosz Opania
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…