Wstrząsające słowa żony Jerzego Stuhra!

Damian Duda 23 marca 2018 16:00

W 2011 r. zdiagnozowano u Jerzego Stuhra raka krtani. W najnowszej książce Beaty Nowickiej Basia. Szczęśliwą się bywa’’ żona aktora opowiedziała o niezwykle trudnym etapie, którym była dla nich choroba Jerzego Stuhra. Kobieta, która zawsze stała w cieniu popularnego męża i syna, zdradziła dramatyczne fakty z tamtego okresu.

Żona Jerzego Stuhra o chorobie męża

Barbara Stuhr ujawniała, że choroba wyniszczyła jej męża. Po chemioterapii Jerzy był wycieńczony. Tak słaby, że mdlał znienacka, w najmniej odpowiednich momentach. Potrafił ocknąć się z twarzą w talerzu zupy. Nie mógł sam się podnieść, brakowało mu sił. Wychowywał się w domu, w którym ważna była klasa, dobre maniery. Ojciec mu powtarzał: Pamiętaj, żebyś zawsze miał zapiętą kamizelkę. A rak tę kamizelkę rozpinał. I dosłownie, i w przenośni’’, zdradziła Barbara Stuhr.

Walka, którą podjął aktor, kosztowała jego bliskich wiele nerwów. W przypadku Jerzego byli przekonani, że to jest rak nieuleczalny, nieoperacyjny, taki, że nawet cudowni lekarze z Gliwic - o czym wtedy im nie powiedzieli - dawali Jerzemu trzy miesiące życia’’, dodaje żona Jerzego Stuhra.

Rodzina artysty próbowała znaleźć pomoc poza Polską. Wysłali do Stanów tę próbkę, co kosztowało horrendalną ilość pieniędzy i okazało się, że lekarze postawili taką samą diagnozę i zaproponowali dokładnie to samo leczenie, co w Gliwicach’’, wspomina Barbara Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką.

1/4
Barbara i Jerzy Stuhrowie, VIVA! grudzień 2016
Copyright @Robert Wolański
1/4

2/4
Barbara i Jerzy Stuhrowie, VIVA! grudzień 2016
Copyright @Robert Wolański
2/4

3/4
Barbara i Jerzy Stuhrowie, VIVA! grudzień 2016
Copyright @Robert Wolański
3/4

4/4
Barbara i Jerzy Stuhrowie, VIVA! grudzień 2016
Copyright @Robert Wolański
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.