Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
Z życia gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan nie chciała zostać prowadzącą Dzień Dobry TVN. Wyjaśniła powód

„Czuję się i chcę być artystką”

Marta Nawacka 24 stycznia 2022 09:01
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Ostatni rok był dla Barbary Kurdej-Szatan dość trudny. Aktorka zmagała się z konsekwencjami swojego wpisu na Instagramie na temat zachowania funkcjonariuszy Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej, przez co miała problemy zawodowe. Jak sama przyznała, tych nie zabrakło również w sferze prywatnej. „Różne są sytuacje, różnie się dzieje”, wyznała w rozmowie z Żurnalistą. Zdaje się jednak, że zła passa już minęła, a Barbara Kurdej-Szatan zdradziła nad czym obecnie pracuje...

Barbara Kurdej-Szatan wraca z nowym projektem

W rozmowie z Żurnalistą Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się zdradzić co nieco o swoich planach zawodowych. Okazuje się, że aktorka poprowadziła program, który został nagrany już jakiś czas temu, a za parę miesięcy będziemy mogli zobaczyć go w telewizji. Dodatkowo przygotowuje jeszcze jeden projekt, nad którym pracuje wraz ze swoją siostrą, Katarzyną Kurdej-Manią. Przez swoją wypowiedź na temat zachowania funkcjonariuszy Straży Granicznej aktorka straciła pracę w serialu M jak miłość. Wygląda na to, że wiszące nad nią czarne chmury wiszące to już przeszłość i kobieta ponownie może rozwijać swoją karierę.

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w związku: „Miałam wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że za szybko się pobraliśmy”

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020, Barbara Kurdej-Szatan sierpień 2020
Fot. Marlena Bielinska

Barbara Kurdej-Szatan w sesji dla magazynu VIVA!, sierpień, 2020 rok

Barbara Kurdej-Szatan odmówiła poprowadzenia Dzień Dobry TVN

Po utracie pracy w TVP aktorka dostała propozycję od stacji TVN, by poprowadzić program Dzień Dobry TVN. Nie zobaczymy jej jednak na swoich ekranach, ponieważ Barbara Kurdej-Szatan odmówiła. „Po tym, jak prowadziłam różne programy w TVP, bardzo mocno ludzie kojarzyli mnie jako prowadzącą. A ja bardzo to kocham. Pokochałam prowadzenie, ale jednak skończyłam studia aktorskie i naprawdę najbardziej się spełniam tak wewnętrznie, artystycznie, kiedy jestem na scenie, kiedy gram”, wyjaśniła podczas rozmowy z Żurnalistą. „Bałam się, że już by za daleko przesunęła się ta granica pomiędzy artystką a prowadzącą, jeżeli chodzi o program śniadaniowy", dodała.

Gwiazda wyjaśniła, że do prowadzenia programu, w którym porusza się wiele zupełnie różnych tematów lepiej sprawdzi się dziennikarz, podczas gdy ona sama bardziej czuje się artystką i woli grać. „Co innego poprowadzić jakiś koncert albo program artystyczny, tak jak np. "Voice", który był mi bliski tematycznie, a co innego program śniadaniowy, który dotyka wielu, wielu tematów. Do tego są już stricte prowadzący, dziennikarze, a ja jednak czuję się i chcę być artystką", mówiła Barbara Kurdej-Szatan Żurnaliście. A jak wspomina prowadzenie programu Kocham cię, Polsko? „Bardzo lubiłam prowadzić »Kocham cię, Polsko!«, bo był to ciekawy program, ale też ja musiałam na wielu płaszczyznach dać sobie tam radę ze wszystkim, bo miałam bardzo dużo do ogarnięcia jako prowadząca tych niesfornych grup. To było niełatwe zadanie, żeby to wszystko ogarnąć, ale lubiłam to, bo ja lubię wyzwania. Lubię, jak coś jest trudne. Lubię to zrobić, zrealizować, pokonać i dać radę. To mnie jakoś tak napędza", dodała aktorka.  

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan o sekretach nastoletniego życia: „Od zawsze lubiłam imprezować, i to z rozmachem”

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan w sesji dla magazynu VIVA!, styczeń, 2018 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?