Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
VIVA! Tylko u nas

Barbara Kurdej-Szatan jednym zdjęciem podsyciła plotki o ciąży. Jaka jest prawda?

Internauci odebrali fotografię jednoznacznie...

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 17:49
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan mają ośmioletnią córeczkę Hanię. Ostatnie zdjęcie aktorki opublikowane na Instastories rozpoczęło jednak dyskusję w sieci o tym, czy ulubienica publiczności nie jest znów w ciąży. Dowodem miała być wymownie ułożona bluzka…


Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? Zdjęcie

Gwiazda serialu W rytmie serca nie ma łatwego życia, jeżeli chodzi o powracające plotki o jej ciąży. Raz na jakiś czas dziennikarze pytają aktorkę o powiększenie rodziny. Basia Kurdej-Szatan cierpliwie odpowiada, jednak nie jest to dla niej najprzyjemniejszy temat. „Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. [...] Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. [...] Mam nadzieję, że się uda”, mówiła gwiazda ostatnio w Wywiadówce przeprowadzonej przez Kasię Burzyńską-Sychowicz.

Dyskusja na temat brzuszka aktorki rozpętuje się w sieci także za każdym razem, gdy na którymś ze zdjęć jej ciało nie układa się idealnie płasko. Było tak podczas ostatnich Telekamer czy… wczoraj! Gdy aktorka opublikowała zdjęcie ze sprzątania mieszkania. Wielu internautów dopatrzyło się, że pod materiałem bluzki brzuch gwiazdy układa się podobnie do tego, jak wygląda kobieta spodziewają się dziecka.

Aktorka nie skomentowała doniesień o ewentualnej radosnej nowinie, ale jesteśmy pewni, że gdyby chciała się nią podzielić to zrobiłaby to w bardziej odpowiedni, elegancki i mniej przypadkowy sposób. Sylwetka gwiazdy, którą ostatnio spotkaliśmy podczas ramówki Polsatu również wskazywała bardziej od ciąży, na bardzo sportowy i zdrowy tryb życia.

Co sądzicie o poniższej fotografii? 

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży?
Fot. INSTASTORIES

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.