Ava, Hygienic Line
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Ava Hygienic Line - moc redukcji bakterii i siła pielęgnacji

Poznaj sposób na skuteczną i intensywną ochronę

Konrad Szczęsny 3 września 2020 13:14
Materiał partnera
Ava, Hygienic Line
Fot. Materiały prasowe

Innowacyjna linia antybakteryjna AVA, bezwzględna dla bakterii i zanieczyszczeń. Zawarte w niej jony aktywnego srebra REDUKUJĄ drobnoustroje chorobotwórcze i intensywnie pielęgnują skórę. Aloes, rumianek, kwas hialuronowy i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, silnie nawilżają, działają łagodząco.

Ava Hygienic Line - innowacyjne kosmetyki

Srebro, które w połączeniu m.in. z ekstraktem z wierzby i olejkiem z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie i dodatkowo silnie pielęgnują skórę. Skuteczność działania została potwierdzona badaniami.

Dezynfekcja rąk to dziś jedna z najważniejszych czynności, jakie wykonujemy każdego dnia, dlatego do codziennej higieny dłoni – AVA poleca antybakteryjne żele z aktywnymi jonami srebra.

HYGIENIC LINE - antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra BEZ SPŁUKIWANIA

Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego redukuje bakterie i oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel bez spłukiwania zwiększa higienę rąk i nawilża. Wskazany do stosowania w pracy, w szkole i w podróży. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Cena promocyjna ok 12 zł./50 ml

Ava, Hygienic Line
Fot. Materiały prasowe

HYGIENIC LINE - antybakteryjny żel do mycia rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra ZASTĘPUJE TRADYCYJNE MYDŁO. Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra, szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie.

Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują. Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Cena w promocji: ok 22 zł / 200 ml. Dbajcie o swoje zdrowie każdego dnia i pamiętajcie o dezynfekcji nie tylko dłoni, ale i twarzy!

Dbajcie o swoje zdrowie każdego dnia i pamiętajcie o dezynfekcji nie tylko dłoni, ale i twarzy!

Kosmetyki AVA HYGIENIC LINE dostępne:

https://www.ava-kosmetyki.pl/product-category/dermokosmetyki/hygenic-line/

Ava, Hygienic Line
Fot. Materiały prasowe

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.