Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Patrząc na jego ambicje...’’. Czy Robert Lewandowski przejdzie na sportową emeryturę?

Damian Duda 28 sierpnia 2017 12:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

O wywiadzie, którego Anna Lewandowska udzieliła Kindze Rusin w programie „Dzień Dobry Wakacje’’, mówi cała Polska. Trenerka opowiedziała nie tylko o pierwszych miesiącach macierzyństwa i swoich planach zawodowych, ale również o karierze swojego męża. Czy Robert Lewandowski przejdzie na piłkarską emeryturę? 

Zobacz też: „Nie mam niani!’’. W pierwszym wywiadzie po porodzie Anna Lewandowska dementuje doniesienia mediów

Emerytura Roberta Lewandowskiego

21 sierpnia Robert Lewandowski skończył 29 lat. Ten wyjątkowy dzień piłkarz spędził w gronie najbliższych — ukochanej żony Anny oraz kilkumiesięcznej Klary. Nie jest tajemnicą, że wiek emerytalny w przypadku sportowców przychodzi szybciej niż w przypadku tradycyjnych zawodów. W rozmowie z Kingą Rusin Anna Lewandowska zdradziła, jakie plany emerytalne ma jej mąż.

Zobacz też: Były życzenia od żony i fanów, szampan i... Tak Robert Lewandowski świętował 29. urodziny!

Rzeczywiście team Lewandowskich jest i jest mocny. Bardzo się wspólnie wspieramy. Patrząc na Roberta i jego ambicje, nie usiedzi na miejscu. Ma dużo planów. Jeszcze trochę tych lat grania zostaje...’’, twierdzi Lewandowska.

Żona piłkarza nie wyobraża sobie, że jej mąż mógłby porzucić wszystko. „Jeszcze nie można nic zaplanować. Ale jedno jest pewne, nie sądzę, żeby wsiadł, kolokwialnie mówiąc, w łódkę i zwiedzał świat i na tym mogłoby się to zakończyć...’’, kwituje trenerka.

W co inwestuje Robert Lewandowski?

Piłkarz stał się współudziałowcem w polskim funduszu VC Protos, który inwestuje w startupy. A na warszawskiej Ochocie powstaje luksusowa klinika, w której będą rehabilitowani m.in. kontuzjowani sportowcy. W powstającym budynku znajdą się trzy sale operacyjne, a sprzęt, którym będą dysponować lekarze, nie będzie niczym ustępować temu, który wykorzystywany jest w zachodnich klinikach.

Przeczytaj też: Jego życiorys to gotowy materiał na film! Jak wyglądała droga Roberta Lewandowskiego na szczyt?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.