Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie znalazła nową miłość! Jej wybrankiem jest znany aktor…

W końcu jest szczęśliwa?

Olga Figaszewska 19 grudnia 2018 16:48
Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie od momentu rozstania z Bradem Pittem próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Wydawało się, że trudno będzie jej teraz odnaleźć prawdziwe uczucie. Ale okazuje się, że gwiazd całkiem dobrze sobie radzi. Zagraniczne media donoszą, że aktorka spotyka się ze swoją dawną miłością. O kim mowa?

Angelina Jolie jest zakochana! Kto jest jej wybrankiem?

Czy to kolejna mediana prowokacja? Kiedy chodzi o Angelinę Jolie, niczego nie można być pewnym do końca. Podobno aktorka spotyka się z Jaredem Leto. Ich znajomość odżyła na nowo kilka tygodni temu. Gwiazdor zaproponował Angie udział w swojej nowej produkcji. Poświęcili sobie wiele uwagi i zainteresowania. Jared miał wspierać aktorkę  po rozstaniu z Bradem, a także w trakcie sądowej batalii. Z czasem ich więź zaczęła się zacieśniać. Wspomnienia powróciły, w końcu kiedyś łączyło ich gorące uczucie.

„To była przyjaźń z korzyściami. Nie udało im się, bo on nie chciał się opowiadać. To nie chodziło o to, że nie chciał być z Angeliną. Nie był gotowy na żadną kobietę. Odezwał się do niej, jak tylko dowiedział się o rozwodzie. Dzwonią do siebie często, kiedy tylko Jared jest w L.A., odwiedza Angie”, pisał jeszcze nie tak dawno Hollywood Life.

Z kolei już w ubiegłym roku przyjaciel Angeliny Jolie zaznaczał w jednym z magazynów: „Nie zawsze była między nimi iskra. Teraz, w trudnych dla Angie czasach, Jared pomógł jej się uporać z problemami, a nawet dał jej trochę radości. To pokrewne, niekonwencjonalne dusze. Myślę, że Jared może być idealnym partnerem dla Angie, ale czy ona jest gotowa na nową relację w swoim życiu?”.

Tabloidy twierdzą, że Leto niedawno się przeprowadził do aktorki. Para chciałaby zachować swoją relację w tajemnicy, ale jest już za późno. Myślicie, że w plotkach jest ziarenko prawdy i tych dwoje rzeczywiście ma się ku sobie? Mamy nadzieję, że w życiu aktorki w końcu nastąpi przełom. 

Fot. East News

Jared Leto i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Angelina Jolie
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.