Weronika Kostyra 20 grudnia 2017 07:20
1/3
Angelina Jolie
Copyright @East News
1/3

 

Minione lata były niezwykle trudne dla Angeliny Jolie. Problemy zdrowotne, prewencyjna mastektomia, stresujący rozwód z Bradem Pittem i samotne wychowywanie szóstki dzieci było dla niej niezwykle trudne. Szczególnie koniec trwającego 12 lat związku, który dotąd uchodził za idealny, był dla niej niezwykle bolesny.

 

Angelina Jolie przybrała na wadze?

Sytuacja doprowadziła do tego, że zachodnie media od wielu miesięcy sugerowały, że Angelina Jolie cierpi na anoreksję, ale ani aktorka, ani nikt z jej rodziny nie potwierdził tych niepokojących doniesień. Dwa miesiące po ogłoszeniu rozwodu z Pittem informowano, że Angelina znalazła się na skraju wyczerpania i waży zaledwie 35 kilogramów, czyli mniej niż jej jedenastoletnia córka Shiloh!

 

Aktorka powróciła już jednak do show-biznesu i wszystko wskazuje na to, że odbiła się od dna. Na najnowszych zdjęciach nadal wygląda bardzo szczupło, ale zdrowo, a przede wszystkim bije od niej szczęście i pozytywna energia. Niedawno aktorka wyprodukowała własny film i bierze udział w zdjęciach do kontynuacji disneyowskiego filmu „Czarownica”. W kilku wywiadach, których udzieliła niedawno opowiedziała o swoich przeżyciach i o tym, że dzieci dały jej siłę do działania.

 

W rozmowie z „Vanity Fair” powiedziała między innymi o tym, że cierpi na nadciśnienie tętnicze, które prowadzi do porażenia Bella, czyli porażenia mięśni twarzy – jedna część twarzy opada wskutek uszkodzenia nerwów. Pomogła jej jednak akupunktura. Gwiazda wyznała: „Czasami kobiety w rodzinie stawiają siebie na ostatnim miejscu… dopóki nie odbije się to na ich własnym zdrowiu. Nie wiem czy to wina menopauzy, czy kwestia tego trudnego roku. Czuję się bardziej kobietą, ponieważ świadomie podejmuję moje wybory i stawiam rodzinę na pierwszym miejscu, ale odpowiadam za moje życie i zdrowie. Myślę, że to czyni kobietę kompletną”.

 

Wszystko wskazuje jednak na to, że wszystko co złe ma już za sobą i fani oraz dziennikarze mogą przestać martwić się o jej stan zdrowia.

 

Zobacz także: Angelina Jolie przerwała milczenie na łamach „Vanity Fair”. Opowiedziała o rozwodzie i tajemniczej chorobie

2/3
Angelina Jolie
Copyright @East News
2/3
3/3
Angelina Jolie
Copyright @East News
3/3

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.