Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie ma romans z... kobietą! To znana aktorka! 

Są ich wspólne zdjęcia!

REDAKCJA VIVA! 18 października 2019 09:49
Angelina Jolie
Fot. East News

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Angelina Jolie znalazła szczęście u boku... kobiety!  Aktorka jest zakochana? Co mówi prasa?

Angelina Jolie lesbijką? Kim jest jej partnerka?

Aktorka uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci Hollywood. Udowodniła to nie raz. W rozmowie z dziennikarzami za każdym razem uwielbia prowokować i zwierza się z najbardziej osobistych sfer życia. Tak było kiedy opisywała swoją miłość do brata czy fascynację… BDSM (termin odnoszący się do szerokiego spektrum działań seksualnych, ich symbolem jest obroża, zaś skrót związany jest z takimi terminami, jak sadyzm, masochizm, związanie, dyscyplina, dominacja oraz uległość). Nie ukrywała, ze chciałaby się przespać z jedną ze swych fanek.

Dlatego informacja, która właśnie obiegła cały świat wcale aż tak nas nie dziwi. Angelina Jolie spotyka się z Michelle Pfeiffer. Podobno ich romans kwitnie. A wszystko zaczęło się od pracy na planie Czarownicy 2! Nawiązała się między nimi niesamowita nić porozumienia. Angelina zaufała Michelle jak nikomu do tej pory. Od tamtej pory mają być nierozłączne. Przynajmniej tak twierdzą zagraniczne tabloidy. W dodatku National Enquirer podaje, że to właśnie w ramionach kobiety Angelina Jolie szukała pocieszenia i wsparcia po dramatycznym rozstaniu z mężem. 

,,Zakochałam się w Pfeiffer po zobaczeniu jej w Grease 2", zdradziła w Access Hollywood. 

Warto zauważyć, że sama Michelle Pfeiffer od wielu lat jest w szczęśliwym związku z producentem, Davidem E. Kelley'em. 

Związki Angeliny Jolie z kobietami 

Wiele lat temu Angelina Jolie spotykała się już z kobietą. Wówczas związała się z Jenny Shimizu. 

,,Jej usta są niesamowite. Nigdy nie całowałam większych. Są jak dwa łóżka wodne – to taka ciepła, duża, miękka i piękna rzecz. Angelina jest wspaniałą kobietą. Zaczęłyśmy sypiać ze sobą podczas kręcenia Foxfire. Była wtedy żoną Johnny’ego Lee Millera. (…) Ona stale szuka adrenaliny. Czegoś, czym mogłaby się ekscytować. Ludzie są jej największą pasją, dlatego ciężko jest jej być z jednym człowiekiem. Przecież ma przed sobą cały świat!", mówiła modelka o jej relacji z Angeliną. Aktorka w 2003 roku nie zaprzeczyła, że jest biseksualna.  ,,Jeśli jutro zakocham się w kobiecie, czy czułabym że to jest ok, że chce ją pocałować w usta, dotknąć jej? Gdybym się w niej zakochała? Tak!", wyznała w jednym z wywiadów. 

Myślicie, że rzeczywiście Angelinę Jolie i Michelle Pfeiffer  łączy coś więcej poza przyjaźnią?  

Angelina Jolie, Michelle Pfeiffer
Fot. East News

Angelina Jolie, Michelle Pfeiffer
Fot. East News

Angelina Jolie, Michelle Pfeiffer
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.