Johnny Depp, Amber Heard
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Amber Heard po rozstaniu z Deppem związała się z... kobietą!

Kim jest jej wybranka? Zmaga się z poważną chorobą

Olga Figaszewska 15 stycznia 2020 07:51
Johnny Depp, Amber Heard
Fot. East News

Ich małżeństwo trwało jedynie… rok! Jak przystało na Hollywood - było to spektakularne rozstanie w cieniu skandalu. Wzajemne oskarżenia, przemoc, sprawa w sądzie i oczyszczające wywiady. Tego nie mogło zabraknąć w relacji Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Na szczęście oboje zaczęli układać swoje życie na nowo. W dodatku jak podają amerykańskie media, aktorka jest już szczęśliwie zakochana. A jej wybranką jest artystka, Bianca Butti.

Związek Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Nikt nie miał wątpliwości, że aktor stracił głowę dla pięknej Amber. To dla niej zerwał z Vanessą Paradis i zdecydował się na ślub. To co wydarzyło się potem, zaskoczyło wszystkich. Najpierw do mediów przedostała się informacja o tym, że to Johnny Depp znęca się nad żoną, nadużywał narkotyków i alkoholu. Potem świat obiegły zdjęcia, na których na twarzy Amer widać siniaki. Johnny postanowił ukrócić te pomówienia i wytoczył byłej ukochanej proces o zniesławienie.

Zażyczył sobie 50 milionów dolarów. Zwłaszcza, że oskarżenia Amber Heard zrujnowały jego karierę.

Co więcej, podtrzymywał, że była żona upozorowała swoje pobicie i wyszła za niego za mąż jedynie dla pieniędzy oraz sławy. Podobno w zdyskredytowaniu aktora miały jej pomóc przyjaciółka i siostra. Pozew, który przygotował liczył ponad 40 stron, na których zawarł wszystkie swoje spostrzeżenia na temat Amber i ich relacji. Nie zabrakło zeznań świadków i policjantów. Johny Depp podkreślał, ze ma dowody na swoją niewinność i to on był ofiarą w tym związku. Amber miała go zdradzać z miliarderem Elonem Muskiem. Prawdopodobnie walka między Johnnym i Amber ma zakończyć się w sierpniu tego roku.

Okazuje się, że to nie z nim związała się po rozstaniu z Johnnym!

Z kim związała się Amber Heard?

Wybranką serca Amber jest artystką, Biancą Butti. Niedawno zakochane zostały sfotografowane podczas wspólnego wypadu. Przed hotelem nie kryły się ze swoim uczuciem. To była nie lada gratka dla fotoreporterów, którzy uchwycili ich czułości w kadrze. Co wiemy o ukochanej gwiazdy?

Bianca Butti brała udział przy tworzeniu zdjęć do Inkarnacji oraz produkcji The Proprietor. Artystka zmaga się z poważną chorobą. Walczy z rakiem piersi. Nowotwór zdiagnozowano u niej pięć lat temu. Pod koniec ubiegłego roku nastąpił nawrót choroby. Swoje zmagania opisuje w mediach społecznościowych.

Ci, którzy są zaskoczeni nowym związkiem Amber przypominamy, że zanim związała się z Deppem, miała romans z fotografką, Tasyą van Ree. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że jest biseksualna. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.