Ashley Greene, Zmierzch
Fot. Screen z Youtube'a
O TYM SIĘ MÓWI

Ashley Greene zdobyła popularność jako Alice Cullen ze Zmierzchu. Dziś wygląda zupełnie inaczej

Tak w 14 lat zmieniła się hollywoodzka aktorka

Rafał Kowalski 10 marca 2022 14:48
Ashley Greene, Zmierzch
Fot. Screen z Youtube'a

Dziś ma 35 lat, ale największą popularność osiągnęła około 2008 roku, gdy na ekranach kin pojawił się film Zmierzch. Ashley Greene, bo o niej mowa, wcieliła się w filmie w mroczną postać Alice z wampirzej rodziny Cullenów. Jak ulubienica widzów dziś wygląda? Trzeba przyznać, że mocno się zmieniła!

Ashley Greene w Zmierzchu – stare zdjęcia

Był rok 2008, gdy powieść Stephenie Meyer sprzedawała się świetnie na całym świecie, a filmowcy kończyli pracę nad jej ekranizacją. Jedną z ról w Zmierzchu otrzymała 21-letnia wówczas Ashley Graham. Dla pochodzącej z Jacksonville aktorki nie była to pierwsza praca w tej branży i gwiazda miała chrapkę na otrzymanie głównej roli – Belli. Ostatecznie jednak zatrudniono ją do mniejszej roli - przybranej siostry Edwarda Cullena, Alice.

Wampirzyca, w którą wcieliła się Ashley, miała 240 lat, ogromny dar przepowiadania przyszłości i mocno rozrywkowy charakter. Interesowała się między innymi modą. Była najlepszą przyjaciółką Belli oraz ukochaną Jaspera. Choć ta rola nie była główną, to mocno wpisała się w pamięć fanów sagi.

Pamiętacie, jak aktorka wyglądała w wampirze charakteryzacji?

Ashley Greene 2008, aktorzy Zmierzchu
Fot. IMPRINT ENTERTAINMENT/MAVERICK FILMS/SUMMIT ENTERTAINMENT/ / Album

Ashley Greene
Fot. Screen z Youtube'a

Ashley Greene (pierwsza z lewej) i inni aktorzy Zmierzchu, 2008

Ashley Grren, 2008, aktorzy Zmierzchu
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Ashley Greene dziś – życie prywatne, najnowsze fotografie

Trzeba przyznać, że choć rola w Zmierzchu przyniosła Ashley Greene ogromną sławę, to gwiazda długo nie otrzymała tak świetnej propozycji zawodowej jak w 2008 roku. Po Zmierzchu gwiazda widziana była w takich produkcjach jak: LOL, Gorący temat, Gdybym tylko tu był czy Dom z koszmarów. W 2010 i 2011 roku ulubienica publiczności związana była z Joe Jonasem, zaś od 2018 roku jest żoną prezentera telewizyjnego Paula Khoury'ego.

Aktualnie, gdy temat Ashley Greene wraca do mediów, fani skupiają się na jej wyglądzie i tym, że aktorka mocno się zmieniła. Przez lata wydoroślała, rozjaśniła włosy i według wielu poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej.

Najnowsze zdjęcia Amerykanki pochodzą z marca tego roku. Dwa dni temu brała bowiem udział w obchodach Dnia Kobiet zorganizowanych przez jedną z marek w Los Angeles.

Podobna do dawnej siebie? 

Ashley Greene, 2022 marzec

Ashley Greene, 2022 marzec
Fot. Frazer Harrison/Getty Images)

Ashley Greene, 2021
Fot. Matt Winkelmeyer/Getty Images)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.