Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w nowej pracy! Już dziś premiera jej audycji

Dziennikarka opowiedziała o towarzyszących jej emocjach...

Sabina Zięba 10 marca 2020 21:39
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Plotki o powrocie do pracy przez Agnieszkę Woźniak-Starak pojawiały się od kilku miesięcy. Spekulacje dotyczyły Big Brothera i programu Ameryka Express, lecz po śmierci męża dziennikarka nie wróciła przed kamerę. Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że gwiazda postanowiła realizować się w... radio. Tym razem informacja okazało się prawdą - swój debiut na antenie ma już za sobą! Z kolei dziś premierę mieć będzie pierwsza autorska audycja gwiazdy. O czym?

Agnieszka Woźniak-Starak w Newonce Radio

Audycja Agnieszki Woźniak-Starak będzie się odbywać cyklicznie w środy od godziny 16 do 17. Dziennikarka będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi o tym, jak złapać w życiu równowagę, być eko oraz szukać inspiracji. Choć jej pierwszy program odbędzie się 11 marca, gwiazda pojawiła się w studiu już w poniedziałkowy poranek! 

Dziennikarka na antenie Newonce Radio zdradziła, że wiele lat minęło od jej obecności w rozgłośni radiowej - ostatni raz gościła na antenie w obecności Kuby Wojewódzkiego aż 6 lat temu. Agnieszka przyznała, że widzi w radio internetowym przyszłość i dlatego zdecydowała się na współpracę.

Prowadzący porannej audycji wyjawili, że programy Woźniak-Starak będą kameralne, przez poruszane w nich ciężkie tematy. Sama dziennikarka dodała: „Trochę mnie to stresuje, nie będę ukrywać. Nie chcę za dużo zdradzać, ale chcę powiedzieć, że długo rozmawialiśmy sobie o tym, jak ta audycja ma wyglądać. Rzeczywiście były różne pomysły - że to ma być bardziej dla kobiet, o kobietach, z kobietami, ale potem postanowiliśmy się nie ograniczać i nie dyskryminować mężczyzn. Niemniej zaczniemy od kobiety. Nie zdradzę kto. Powiem, że chciałabym żebyśmy w tej audycji rozmawiali też tak czule, ale też trochę o tym, jak w tym naszym szalonym świecie złapać jakąś równowagę. Ja bym chciała bardzo zapraszać ludzi, którzy są inspirujący, ale też takich, którzy znaleźli swoje miejsce w życiu, czasem na przekór różnym sytuacjom. Którzy będą mogli nam powiedzieć, skąd czerpać w życiu siłę”.

Agnieszka dodała również w pięknych słowach, nawiązując do swojej sytuacji życiowej: „Czasem jest tak, że my nawet nie wiemy, jaka siła w nas siedzi, dopóki nas to życie trochę nie przeciągnie. I myślę, że jest mnóstwo ludzi, znanych i nieznanych, którzy mają coś do powiedzenia”.

Podczas rozmowy z dziennikarzami Newonce Radio wyraziła również zainteresowanie prowadzeniem audycji porannych. Spotkało się to z aprobatą pozostałych pracowników i gwiazdę będziemy mogli usłyszeć także w piątek 13 marca.

Agnieszka Woźniak-Starak zaprasza na audycję

Kilkadziesiąt minut temu w sieci pojawiło się kolejne zaproszenie do słuchania audycji gwiazdy. Prezenterka opowiedziała o swoich emocjach na dzień przed pierwszym wejściem na antenę. „Trochę się stresuję, bo co tydzień będziemy podejmować ważne, życiowe tematy, co zawsze wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy tak samo jak ja szukają odpowiedzi na różne pytania, znajdą w tych rozmowach coś wartościowego", napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie. „Cieszę się, że wracam do radia. I że w pierwszej audycji porozmawiam właśnie z nią. Nie chcę zdradzać za dużo, więc powiem tylko tyle, że ma na imię Magda i jej historię powinni poznać wszyscy. Do usłyszenia!”, dodała.

Będziecie słuchać?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.