Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędza poranki. Przy okazji zaapelowała do fanów

Opublikowała wzruszające nagranie

Rafał Kowalski 4 lutego 2020 11:59
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Przez kilka ostatnich tygodni Agnieszka Woźniak-Starak przebywała w górach. Dziennikarka wspominała w swoich postach, że po tragicznej śmierci męża, odnalazła tam spokój, równowagę i ciszę. Niedawno okazało się, że dziennikarka postanowiła wynająć w Tatrach nawet domek. Nie wiadomo, czy ulubienica widzów wciąż pozostaje na południu Polski czy wróciła już do Konstancina, gdzie na co dzień mieszka, ale dziś rano podzieliła się uroczymi filmami ze spaceru z psami.

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z pupilami

Na nagraniach zamieszczonych na Instastories Agnieszki Woźniak-Starak widzimy prezenterkę w towarzystwie kilku piesków. „Nasze poranki. Chodźcie! Biegać, biegać, proszę biegać”, mówiła do psiaków. „Co wy tam wyprawiacie, co to za rozrabianie w lesie”, dodawała na innym nagraniu. Widać, że dziennikarce dopisywał dobry humor, z czego się bardzo cieszymy.

Przy okazji gwiazda zaapelowała do swoich wielbicieli. „Las jest super. Chodźcie na spacery i miejcie psy. Podobno ludzie, którzy mają psy, żyją dłużej”, powiedziała na nagraniu. To nie pierwszy raz, gdy Agnieszka Woźniak-Starak zachęca do posiadania pupila, a szczególnie takiego, który zostałby przez nas zabrany ze schroniska.

Przypomnijmy, że gwiazda jest właścicielką sześciu psów. Siódmy, którego chciała podarować mężowi, znalazł swój dom w Zakopanem. „Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam”, pisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie w listopadzie 2019 roku.

Dziennikarka i tak ma ogromne serce! Opieka nad 6 zwierzętami przez jedną osobę to nie lada wyczyn. Cieszymy się jednak, że pieski sprawiają gwieździe tak wiele radości.

Zobaczcie screeny, które wykonaliśmy oglądając nagrania zamieszczone przez 41-latkę w sieci. 

Agnieszka Woźniak-Starak z psami
Fot. Instastories Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.