Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędza poranki. Przy okazji zaapelowała do fanów

Opublikowała wzruszające nagranie

Rafał Kowalski 4 lutego 2020 11:59
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Przez kilka ostatnich tygodni Agnieszka Woźniak-Starak przebywała w górach. Dziennikarka wspominała w swoich postach, że po tragicznej śmierci męża, odnalazła tam spokój, równowagę i ciszę. Niedawno okazało się, że dziennikarka postanowiła wynająć w Tatrach nawet domek. Nie wiadomo, czy ulubienica widzów wciąż pozostaje na południu Polski czy wróciła już do Konstancina, gdzie na co dzień mieszka, ale dziś rano podzieliła się uroczymi filmami ze spaceru z psami.

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z pupilami

Na nagraniach zamieszczonych na Instastories Agnieszki Woźniak-Starak widzimy prezenterkę w towarzystwie kilku piesków. „Nasze poranki. Chodźcie! Biegać, biegać, proszę biegać”, mówiła do psiaków. „Co wy tam wyprawiacie, co to za rozrabianie w lesie”, dodawała na innym nagraniu. Widać, że dziennikarce dopisywał dobry humor, z czego się bardzo cieszymy.

Przy okazji gwiazda zaapelowała do swoich wielbicieli. „Las jest super. Chodźcie na spacery i miejcie psy. Podobno ludzie, którzy mają psy, żyją dłużej”, powiedziała na nagraniu. To nie pierwszy raz, gdy Agnieszka Woźniak-Starak zachęca do posiadania pupila, a szczególnie takiego, który zostałby przez nas zabrany ze schroniska.

Przypomnijmy, że gwiazda jest właścicielką sześciu psów. Siódmy, którego chciała podarować mężowi, znalazł swój dom w Zakopanem. „Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam”, pisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie w listopadzie 2019 roku.

Dziennikarka i tak ma ogromne serce! Opieka nad 6 zwierzętami przez jedną osobę to nie lada wyczyn. Cieszymy się jednak, że pieski sprawiają gwieździe tak wiele radości.

Zobaczcie screeny, które wykonaliśmy oglądając nagrania zamieszczone przez 41-latkę w sieci. 

Agnieszka Woźniak-Starak z psami
Fot. Instastories Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.