O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak wypoczywa w Tatrach. Na nowych zdjęciach nie przestaje się uśmiechać!

Dziennikarka znalazła ogromne wsparcie w... A to niespodzianka!

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2020 13:57

Od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minie niedługo pół roku. Ten czas był zapewne najtrudniejszym w życiu wdowy po producencie – Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka najpierw przez wiele tygodni nie odzywała się do swoich fanów oraz mediów, a następnie wyjechała w góry. W polskich Tatrach odpoczywa do dziś. Zaskakuje jednak, z kim!

Agnieszka Woźniak-Starak w górach z Pauliną Krupińską i Kasią Frydrych

Pod koniec grudnia na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawił się wpis, który pozwalał sądzić, że prezenterka odnalazła w polskich Tatrach spokój i równowagę. „Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem”, czytaliśmy na profilu dziennikarki. Tydzień później Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się kolejnymi zdjęciami. „W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać…”, napisała w sieci i słowa dotrzymała.

Okazuje się, że gwiazda wciąż odpoczywa w górach. I to nie sama. Obszerną fotorelację zamieściła na swoim Instagramie Katarzyna Frydrysz – menedżerka gwiazd – która towarzyszy Agnieszce Woźniak-Starak w relaksie. Jak możemy dowiedzieć się z jednego z Instastories, to żona zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka miała pomysł, by wynająć w tym pięknym miejscu dom i jeździć na nartach – mimo że jej koleżanka nigdy tego nie robiła. We wspólnych wypadach na stok dziennikarce i menedżerce towarzyszy często Paulina Krupińska. A gdy ich samochód zakopał się w śniegu? Pomógł sam Sebastian Karpiel-Bułecka!

Więcej zdjęć, na których Agnieszce Woźniak-Starak dopisuje humor, możecie zobaczyć w galerii. Pani Agnieszko, cieszymy się, że widzimy na pani twarzy uśmiech! Wszystkiego najlepszego! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.