Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska nietypowo spędza kwarantannę. Tenisistka pokazała dom i...

...ciążowy brzuszek!

Rafał Kowalski 23 marca 2020 09:52
Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Poród dziecka Agnieszki Radwańskiej coraz bliżej. Tenisistka dba o zdrowie swoje i maleństwa, dlatego w czasie epidemii koronawirusa oczywiście pozostaje w domu. Okazuje się, że ulubienica publiczności nie nudzi się wraz z mężem w czterech ścianach. Przyszła mama i jej ukochany Dawid Celt pokazali, jak spędzają wolny czas.

Agnieszka Radwańska gra w ciąży w tenisa

Na profilu instagramowym Agnieszki Radwańskiej pojawiło się wideo, na którym 31-latka gra z mężem Dawidem w tenisa. I to w salonie swojego domu! Jak to możliwe? Zakochani wzięli po prostu do rąk rakiety, piłeczkę i zaczęli rozgrywać mecz nad siatką zrobioną z poduszek od kanapy. Podziwiamy kreatywność!

Wielbiciele sportsmenki z kolei podziwiali też w komentarzach ciążowe krągłości Agnieszki, której brzuszek rośnie wraz ze zbliżającym się terminem porodu. Co uważniejsi, przyjrzeli się też wnętrzu mieszkania popularnej pary. Minimalizm, szarość, drewno i ogrom pucharów – tak w skrócie można opisać ich salon.

Dla nas najważniejsze jest jednak samopoczucie przyszłej mamy. Musimy przyznać, że tenisistka kwitnie w ciąży i nie opuszcza jej dobry humor! Przypomnijmy, co jeszcze niedawno mówiła Agnieszka Radwańska o ciąży. „Oczywiście, na początku było trochę obawy i trochę nerwów, co będzie, jak będzie i czy dam radę. Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że te nerwy wrócą gdzieś tam w końcówce. Tak naprawdę wiadomo, że to jest dla mnie nowa sytuacja i nowa odpowiedzialność. Zupełnie inny etap w życiu”, mówiła gwiazda w rozmowie ze Sport.pl. Dodała też, że już może liczyć na wsparcie koleżanek – doświadczonych mam.

Termin porodu pierwszego dziecka Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta wyznaczono na wakacje! Trzymamy kciuki, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.