Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wkrótce zostaną po raz pierwszy rodzicami!

Tenisistka pokazała wyjątkowe zdjęcie

Rafał Kowalski 31 stycznia 2020 18:06
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt od 2,5 roku są szczęśliwym małżeństwem. Tenisistka, która w listopadzie 2018 roku ogłosiła koniec kariery zawodowej, nie ukrywała, że robi to także po to, by skupić się na rzeczach, na które do tej pory nie miała czasu. Być może uznana finalistka Wimbledonu miała na myśli między innymi powiększenie rodziny? 30-latka właśnie ogłosiła, że jest w ciąży!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt będą mieć dziecko

Agnieszka Radwańska chwilę temu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie bucików dla niemowlęcia oraz radosną wiadomość, o tym, że wkrótce zostanie mamą. „Przyszedł czas na nowy etap w zyciu☺ #szczesliwa #rodzinasiepowieksza #będęmamą”, napisała tenisistka nie zdradzając ani płci, ani terminu porodu maleństwa.

Fani gratulują w komentarzach Agnieszce i Dawidowi, którzy spodziewają się pociechy. Wśród osób, które napisały kilka miłych słów znaleźli się też znani i lubiani, m.in.: Paulina Chylewska, Justyna Żyła, Kasia Zielińska, Paulina Krupińska, Qczaj, Maciej Dowbor, Anna Jagodzińska, Iza Kuna, Agata Rubik, Borys Szyc czy Tomasz Ciachorowski.

Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów dla VIVY! Agnieszka Radwańska wspominała o tym, że chce być w przyszłości mamą. „Oczywiście, że chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. (...) Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba, że ewidentnie nie będą się do tego nadawały”, mówiła gwiazda i zaraz potem dodała że, aby jej marzenia się spełniły, musiałaby zrezygnować całkowicie ze sportu. „Na takie naprawdę normalne życie przyjdzie czas, jak pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci. I na inne sporty, na przykład narty. Tyle lat już nie jeździłam, a bardzo za tym tęsknię”, opowiadała nam Agnieszka Radwańska.

I jak obiecała, tak zrobiła! Od ponad roku, bo tyle minęło od zakończenia przez tenisistkę kariery, Agnieszka Radwańska skupia się na kolejnych prywatnych celach. Serdecznie gratulujemy najnowszego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.