Agnieszka Kaczorowska
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się! Kim jest jej partner?

Gwiazda podzieliła się z internautami wspaniałą wiadomością

Gabriela Czernecka 21 kwietnia 2018 21:11
Agnieszka Kaczorowska
Fot. East News

Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się! Tancerka z Tańca z Gwiazdami i aktorka znana z roli w Klanie właśnie ogłosiła fanom wspaniałą wiadomość. O zaręczynach Agnieszka Kaczorowska poinformowała za pomocą social mediów. Kim jest narzeczony gwiazdy?

Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się!

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Tancerka ogłosiła właśnie swoje zaręczyny! Kim jest narzeczony Agnieszki Kaczorowskiej? To Maciek Pela, instruktor tańca w szkole Kaczorowskiej, znany również m.in. z You Can Dance. Maciej jest również mocno zaangażowany w działalność grupy MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją tanecznych eventów. Tańca miał okazję uczyć się m.in. w USA, Japonii czy Francji.

Para poznała się ponad rok temu, przy okazji realizowania musicalu o życiu Jana Pawła II. Od razu wpadli sobie w oko, a jak podaje Rewia „Kilka tygodni temu zdecydowali się na ważny krok. Zamieszkali razem. Dzięki temu, chociaż oboje są bardzo zapracowani, mogą spędzać ze sobą dużo czasu”. Jak widać relacja pary weszła na wyszły poziom, bowiem zakochani ogłosili właśnie zaręczyny! 

Na swoim Instagramie Agnieszka Kaczor opublikowała zdjęcie, na którym w pełni prezentuje swój zaręczynowy pierścionek. „Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...”, podpisała fotografię z ukochanym.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?