Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cameron Diaz po raz drugi zostanie mamą?!

W grudniu 47-letnia aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2020 13:51
Fot. Getty Images

Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów! Czy Cameron Diaz po raz drugi zostanie mamą? Aktorka i jej mąż kilka miesięcy temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Druga ciąża Cameron Diaz

47-letnia aktorka i jej ukochany, Benji Madden pod koniec ubiegłego roku zostali rodzicami. Swoim szczęściem podzielili się z fanami w oficjalnym oświadczeniu. Na świat przyszła ich córeczka, Raddix.

„Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od Maddensów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, mogąc zacząć nową dekadę od oznajmienia Wam, że na świecie pojawiła się nasza córka, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę”, pisała Cameron Diaz w wydanym piśmie. Poinformowała wówczas także, że wraz z mężem chcą chronić prywatność córki, więc nie zamierzają publikować żadnych jej zdjęć ani dalszych szczegółów na jej temat.

Niedawno gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i w instagramowym wywiadzie z Katherine Power z profilu Who What Wear opowiedziała o macierzyństwie i życiu w kwarantannie. 

„Właściwie żyłam jak w kwarantannie już od dłuższego czasu, ponieważ moja córka ma zaledwie trzy i pół miesiąca. (...) Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. To najlepsza rzecz na świecie. Mam szczęście, że mogę to zrobić z Benji, mamy najlepszy czas. Jestem w szoku i nadal nie mogę w to uwierzyć”, wyznała. 

Cameron Diaz, Ok!
Fot. screen materiały prasowe

Gwiazda zdradziła również swój sposób na spędzanie czasu. „Muszę gotować w nocy. Wiem, że ludzie nie lubią gotować, ale wtedy piję wino, to moja regeneracja na cały dzień. Benji jest niesamowity, bo kiedy idę do kuchni, on ją usypia, a ja nalewam sobie kieliszek czerwonego wina, zaczynam gotować i włączam jakiś program, cokolwiek”, dodała. 

Czy ich rodzina wkrótce się powiększy, a Raddix doczeka się rodzeństwa? Tak wynika z doniesień tabloidu OK!. Redakcja dotarła do osoby z bliskiego otoczenia pary. Na okładce magazyn ogłosił już szczęśliwą nowinę.

„W tym czasie zajmowali się głównie Raddix i na niej byli skupieni oczywiście. Mogło się zdarzyć, że mają drugą nieplanowaną ciążę”, donosi OK!. „Dołączają się do czatów wideo z rodziną i przyjaciółmi, a ludzie widzą, że podczas gdy Benji pije piwo, Cameron popija wodę z cytryną zamiast koktajlu. Mówi, że to po prostu by zachować zdrowie w tych niepewnych czasach, kiedy ma dziecko w domu, ale ma w sobie ten blask”, mówił informator magazynu.

Na razie Cameron Diaz nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła medialnym doniesieniom.  

Cameron Diaz z mężem

Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?