Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cameron Diaz po raz drugi zostanie mamą?!

W grudniu 47-letnia aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2020 13:51
Fot. Getty Images

Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów! Czy Cameron Diaz po raz drugi zostanie mamą? Aktorka i jej mąż kilka miesięcy temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Druga ciąża Cameron Diaz

47-letnia aktorka i jej ukochany, Benji Madden pod koniec ubiegłego roku zostali rodzicami. Swoim szczęściem podzielili się z fanami w oficjalnym oświadczeniu. Na świat przyszła ich córeczka, Raddix.

„Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od Maddensów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, mogąc zacząć nową dekadę od oznajmienia Wam, że na świecie pojawiła się nasza córka, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę”, pisała Cameron Diaz w wydanym piśmie. Poinformowała wówczas także, że wraz z mężem chcą chronić prywatność córki, więc nie zamierzają publikować żadnych jej zdjęć ani dalszych szczegółów na jej temat.

Niedawno gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i w instagramowym wywiadzie z Katherine Power z profilu Who What Wear opowiedziała o macierzyństwie i życiu w kwarantannie. 

„Właściwie żyłam jak w kwarantannie już od dłuższego czasu, ponieważ moja córka ma zaledwie trzy i pół miesiąca. (...) Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. To najlepsza rzecz na świecie. Mam szczęście, że mogę to zrobić z Benji, mamy najlepszy czas. Jestem w szoku i nadal nie mogę w to uwierzyć”, wyznała. 

Cameron Diaz, Ok!
Fot. screen materiały prasowe

Gwiazda zdradziła również swój sposób na spędzanie czasu. „Muszę gotować w nocy. Wiem, że ludzie nie lubią gotować, ale wtedy piję wino, to moja regeneracja na cały dzień. Benji jest niesamowity, bo kiedy idę do kuchni, on ją usypia, a ja nalewam sobie kieliszek czerwonego wina, zaczynam gotować i włączam jakiś program, cokolwiek”, dodała. 

Czy ich rodzina wkrótce się powiększy, a Raddix doczeka się rodzeństwa? Tak wynika z doniesień tabloidu OK!. Redakcja dotarła do osoby z bliskiego otoczenia pary. Na okładce magazyn ogłosił już szczęśliwą nowinę.

„W tym czasie zajmowali się głównie Raddix i na niej byli skupieni oczywiście. Mogło się zdarzyć, że mają drugą nieplanowaną ciążę”, donosi OK!. „Dołączają się do czatów wideo z rodziną i przyjaciółmi, a ludzie widzą, że podczas gdy Benji pije piwo, Cameron popija wodę z cytryną zamiast koktajlu. Mówi, że to po prostu by zachować zdrowie w tych niepewnych czasach, kiedy ma dziecko w domu, ale ma w sobie ten blask”, mówił informator magazynu.

Na razie Cameron Diaz nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła medialnym doniesieniom.  

Cameron Diaz z mężem

Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.