księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

38. urodziny księżnej Kate upłyną w atmosferze skandalu?! Chodzi o Meghan...

Solenizantka zadbała o to, by wbić szpilę nielubianej szwagierce

Rafał Kowalski 8 stycznia 2020 17:26
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Księżna Kate już jutro będzie obchodzić swoje kolejne urodziny. Ten wyjątkowy dzień to okazja, by spotkać się z najbliższymi osobami i w ich gronie wznieść toast za kolejny rok życia. Okazuje się jednak, że żona księcia Williama kolejny raz pominęła na liście gości Meghan i Harry’ego. A już wydawało się, że relacja między nimi uległy poprawie… Co dokładnie się stało?

38. urodziny Kate Middleton – przyjęcie bez Meghan Markle

To, że Kate Middleton i jej szwagierka Meghan Markle nie dogadują się najlepiej od wielu miesięcy nie jest już tajemnicą. Zagraniczna prasa poświęciła mnóstwo stron na opisywanie kolejnych sytuacji, które potwierdzać miały konflikt pań. Zachowawcza, stonowana i przestrzegająca królewskich zwyczajów Kate nie mogła podobno znieść uciekającej od wyznaczonych reguł Meghan. Jej luz i buntowniczy charakter, który na początku budził sympatię Brytyjczyków, także i ich na dłuższą metę zniechęcił…

Niestety także tak radosny dzień jak urodziny będzie kolejnym przykładem na to, że żony Williama i Harry’ego omijają się szerokim łukiem. Kate Middleton wysłała bowiem według brytyjskiej prasy zaproszenia na swoje przyjęcia urodzinowe. Żadne z nich nie dotarło jednak do domu Harry’ego i Meghan. Błąd poczty? Ależ skąd. To umyślne zachowanie solenizantki, która ma podobno nie uważać szwagra i szwagierki za członków najbliższego otoczenia. Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy zostali oni pominięci na liście gości.

Co wiemy o przyjęciu urodzinowym Kate, na którym zabraknie rodziców Archiego? Impreza odbędzie się prawdopodobnie, podobnie jak rok temu, w dworku Anmer Hall. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi rodzice bohaterki wieczoru, jej przyjaciółki oraz najbliższy przyjaciel księcia Williama - Thomas Van Straubenzee. W mediach pojawiła się także informacja, że kilka dni w styczniu Kate i jej mąż będą chcieli spędzić na jednej z karaibskich wysp.

Brak kultury czy odwaga w spędzeniu urodzin tak jak się chce? Opinie na temat zachowania Kate są podzielone… To, co wielu obserwatorów dziwi najbardziej to fakt, że jeszcze niedawno 38-latka chciała, by jej dzieci spędzały więcej czasu z małym Archim. Miał to być dowód na ocieplenie relacji między członkami brytyjskiego dworu... 

Kate Middleton w stylizacji z Zara 2019
Fot. East News

Księżna Kate, księżna Meghan, Wimbledon, Kate i Meghan, Kate Middleton, Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.