Carrie Fisher
O TYM JEST GŁOŚNO!

Carrie Fisher miała romans z… Freddiem Mercurym i Davidem Bowiem! 

Sekret aktorki zdradzili autorzy jej nowej biografii!

Monika Katarzyna Krupska 26 czerwca 2018 19:55
Carrie Fisher

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby księżniczki Lei z sagi Gwiezdne Wojny. Gdy więc dwa lata temu zagraniczne media podały informacje o śmierci sześćdziesięcioletniej Carrie Fisher, fani nie mogli uwierzyć… Choć aktorka przez całe życie zmagała się z nałogami, przecież w końcu udało jej się wygrać! Niestety, dzień przed Wigilią, Fisher dostała rozległego ataku serca. Lekarzom nie udało się jej uratować.

Zaraz po jej śmierci wydano kilka biografii, w których opisano burzliwe życie Carrie oraz jej trudną relację z matką. Jak się jednak okazuje, nie wszystko zostało jeszcze powiedziane… Za kilka tygodni na rynku ukaże się książka Carrie Fisher & Debbie Reynolds. Jakie tym razem sekrety zostaną ujawnione?

Romanse Carrie Fisher

Autorami najnowszej książki o Carrie Fisher i jej matce Debbie Reynolds są specjaliści od biografii gwiazd  Darwin Porter i Danforth Prince. Według ich źródeł 17-letnia Fisher wdała się w romans z… Freddiem Mercurym i Davidem Bowiem! Nastolatka studiowała wtedy aktorstwo w Londynie w Royal Central School of Speech and Drama. Muzyków poznała na imprezie u Micka Jaggera, na którą zabrała ją mama.

Porterowi i Prince'owi udało się dotrzeć do wywiadu Fisher z 1983, w którym opowiedziała o związku z Bowiem: „Były noce, które stawały się dla niego torturą. Nurkował w kokainowym piekle. Mógł być bezwzględny, podły, zazdrosny. Czasami udawało mu się zwalczyć demony i stawał się uroczy i delikatny, pragnący i potrzebujący miłości”. 

Z kolei o legendarnym wokaliście Queen autorzy piszą, że „poza niekończącą się paradą chłopców i młodych mężczyzn, Mercury od czasu do czasu uwodził także kobiety  – miał wieloletni romans z Mary Austin”. Carrie podobno nie chciała angażować się w romans z Freddiem, ale w końcu udało mu się ją przekonać.

Książka ukaże się w lipcu w Wielkiej Brytanii. Czego jeszcze się wtedy dowiemy? 

Młodziutka Carrie z mamą

Carrie Fisher, Debbie Reynolds
Fot. Getty Images

Jako księżniczka Lea z Hanem Solo (Harrison Ford)

Carrie Fisher i Harrison Ford
Fot. East News

Freddie Mercury

Freddie Mercury, Queen, roznicza śmierci
Fot. Getty Images

David Bowie

david bowie
Fot. East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.