Carrie Fisher
O TYM JEST GŁOŚNO!

Carrie Fisher miała romans z… Freddiem Mercurym i Davidem Bowiem! 

Sekret aktorki zdradzili autorzy jej nowej biografii!

Monika Katarzyna Krupska 26 czerwca 2018 19:55
Carrie Fisher

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby księżniczki Lei z sagi Gwiezdne Wojny. Gdy więc dwa lata temu zagraniczne media podały informacje o śmierci sześćdziesięcioletniej Carrie Fisher, fani nie mogli uwierzyć… Choć aktorka przez całe życie zmagała się z nałogami, przecież w końcu udało jej się wygrać! Niestety, dzień przed Wigilią, Fisher dostała rozległego ataku serca. Lekarzom nie udało się jej uratować.

Zaraz po jej śmierci wydano kilka biografii, w których opisano burzliwe życie Carrie oraz jej trudną relację z matką. Jak się jednak okazuje, nie wszystko zostało jeszcze powiedziane… Za kilka tygodni na rynku ukaże się książka Carrie Fisher & Debbie Reynolds. Jakie tym razem sekrety zostaną ujawnione?

Romanse Carrie Fisher

Autorami najnowszej książki o Carrie Fisher i jej matce Debbie Reynolds są specjaliści od biografii gwiazd  Darwin Porter i Danforth Prince. Według ich źródeł 17-letnia Fisher wdała się w romans z… Freddiem Mercurym i Davidem Bowiem! Nastolatka studiowała wtedy aktorstwo w Londynie w Royal Central School of Speech and Drama. Muzyków poznała na imprezie u Micka Jaggera, na którą zabrała ją mama.

Porterowi i Prince'owi udało się dotrzeć do wywiadu Fisher z 1983, w którym opowiedziała o związku z Bowiem: „Były noce, które stawały się dla niego torturą. Nurkował w kokainowym piekle. Mógł być bezwzględny, podły, zazdrosny. Czasami udawało mu się zwalczyć demony i stawał się uroczy i delikatny, pragnący i potrzebujący miłości”. 

Z kolei o legendarnym wokaliście Queen autorzy piszą, że „poza niekończącą się paradą chłopców i młodych mężczyzn, Mercury od czasu do czasu uwodził także kobiety  – miał wieloletni romans z Mary Austin”. Carrie podobno nie chciała angażować się w romans z Freddiem, ale w końcu udało mu się ją przekonać.

Książka ukaże się w lipcu w Wielkiej Brytanii. Czego jeszcze się wtedy dowiemy? 

Młodziutka Carrie z mamą

Carrie Fisher, Debbie Reynolds
Fot. Getty Images

Jako księżniczka Lea z Hanem Solo (Harrison Ford)

Carrie Fisher i Harrison Ford
Fot. East News

Freddie Mercury

Freddie Mercury, Queen, roznicza śmierci
Fot. Getty Images

David Bowie

david bowie
Fot. East News

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.