urodziny_51015
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Sławne mamy na 25 urodzinach marki 5.10.15.

Które gwiazdy pojawiły się na imprezie?

Katarzyna Brzeg-Wieluńska 20 września 2018 11:18
Materiał partnera
urodziny_51015
Fot. Mat. prasowe

Urodziny marki 5.10.15. były wyjątkowym wydarzeniem, na które stawiło się całe grono polskich gwiazd! Anna Nowak-Ibisz, Paulina Krupińska-Karpiel, Karolina Malinowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agata Rubik, Aneta Zając, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Mrozińska są słynnymi mami, których nie mogło zabraknąć na tej imprezie. Wydarzenie poprowadziła ekspertka Akademii 5.10.15. - Małgorzata Ohme, psycholog dziecięcy i rodzinny.  Jak wyglądała impreza urodzinowa znanej i lubianej marki ubraniowej? Musicie to zobaczyć!

urodziny_51015
Fot. Mat. prasowe

 

Sukces marki 5.10.15.

20 września w Warszawie marka 5.10.15. świętowała z hukiem swoje 25 urodziny połączone z kolejną konferencją Akademii 5.10.15. Impreza odbyła się w Smolna Studio, które tego dnia przemieniło się w bajkowy, dziecięcy świat. A wszystko w kolorze Tifanny Blue! Niebieskie balony ozdabiały całą salę, aż od sufitu po podłogę. Stoły ze słodkim poczęstunkiem zostały nakryte kwiatami i świeczkami, które dopełniały odświętny charakter wydarzenia. Jak na urodziny przystało, nie mogło zabraknąć tortu! Impreza rozpoczęła się od przemówienia Marka Czupryny, prezesa sieci 5.10.15., który z dumą odpowiedział o prężnym rozwoju marki na przestrzeni lat. Nie zapomniał podziękować swoim pracownikom za ciężką pracę, bez której tak ogromny sukces nie byłby możliwy. Podczas wydarzenia odbył się interesujący panel dyskusyjny z udziałem Agnieszki Stein (psycholog dziecięcy), Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Anny Nowak-Ibisz. Tematem dyskusji była rola rodzicielstwa oraz tego, jak zmieniła się jego funkcja na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. 

 

 

Polskie gwiazdy o macierzyństwie

Każda z zebranych gwiazd mogła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa oraz sposobie wychowania dzieci. Dla Anny Nowak-Ibisz istotne jest by ufać swojej intuicji i być dla dziecka najlepszym przyjacielem, a nie surowym sędzią. Paulina Krupińska-Karpiel wyznała, że miała ogromne szczęście, ponieważ wychowywała się w domu pełnym miłości i ciepła. Według gwiazdy ogromnie ważną rolę w życiu kobiety odgrywa ojciec - to właśnie on może dać córce wysokie poczucie własnej wartości. Wtedy żadna kobieta nie będzie musiała się przeglądać w oczach pierwszego lepszego spotkanego mężczyzny. Wszystkie zebrane gwiazdy zgodnie stwierdziły, że starają się wychowywać swoje dzieci na dobre, empatyczne i pewne siebie osoby, które nie boją się mówić o swoim emocjach i potrzebach.  

paulina_sykut_jezyna
Fot. Mat. prasowe

 

Urodziny marki 5.10.15. były nie tylko pięknie przygotowaną imprezą, ale również mądrym i wartościowym spotkaniem, które zmuszało do refleksji na temat wychowywania dziecka. Liczymy na więcej takich ciekawych dyskusji!  
 

Więcej ciekawych wskazówek i tekstów na temat rodzicielstwa znajdziecie na blogu Akademii 5.10.15.!

 

 

Materiał powstał we współpracy z marką 5.10.15.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.