Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą! Jak do tego doszło?
Fot. Tomasz Wawer/TVP/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ich ognisty romans zelektryzował media. Oto sekrety relacji Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego

Czy łączyło ich coś więcej niż przyjaźń?

Karol Sowa 22 marca 2023 18:56
Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą! Jak do tego doszło?
Fot. Tomasz Wawer/TVP/East News

W sierpniu 2018 roku media obiegły zaskakujące wieści. Pisano wówczas, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski mają się ku sobie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktor kilka miesięcy wcześniej rozwiódł się z Ewą Bukowską, z którą był w związku małżeńskim przez 20 lat. Jak było naprawdę? Czy Weronika Książkiewicz i jej kolega z planu mieli romans?

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski — historia miłości, romans

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski mieli złapać wspólny język na planie serialu Leśniczówka. To właśnie tam mogło narodzić się między nimi głębokie uczucie. Czy długie plany zdjęciowe i wielogodzinne rozmowy sprawiły, że artyści nie mogli o sobie zapomnieć? „Od początku dobrze im się razem pracowało. A nagle odkryli, że lubią spędzać ze sobą czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę dopiero początek", pisał Flesz. Oni jednak próbowali zachować prywatność i nie wypowiadali się na ten temat.

Co więcej, w tamtym czasie magazyn Flesz opublikował zaskakujące fotografie. Widzieliśmy na nich, że Marek Bukowski okazuje miłość koleżance z planu. Na zdjęciach można było dostrzec, że ulubieńcy publiczności nie szczędzili sobie czułości. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Janusz Gajos ma problemy z pamięcią. Aktor rozważa, co z jego dalszą karierą 

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? Szczere wyznanie aktorki
Fot. tomasz wawer/TVP/East News

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą! Jak do tego doszło?
Fot. Tomasz Wawer/TVP/East News

Sekrety relacji Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego. Rozstanie i medialne doniesienia

Niestety nie stworzyli poważnego związku. Po kilku miesiącach znajomości artyści postanowili zakończyć tę znajomość. Niedługo potem aktorka wystąpiła na okładce magazynu „Be Active”. W tamtym okresie przyznała, że rozpoczęła swoją przygodę z treningami. „Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to, co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą", napisała na Instagramie.

W jednym z wywiadów Weronika Książkiewicz postanowiła rozwiać wszystkie wątpliwości. Czy faktycznie była zakochana w Marku Bukowskim'? „Żeby było rozstanie, to musi być związek. To jest już tak przezabawne, że jakaś plotka, która powstała na podstawie jednego zdjęcia zaczęła tak żyć swoim życiem i się roznosić. Jestem zadziwiona, że aż tak można", wyznała w wywiadzie z portalem JastrząbPost.

Co więcej, informacje dotyczące romansu Weroniki Książkiewicz ze słynnym aktorem sprawiły, że zaczęła otrzymywać coraz więcej telefonów i wiadomości z gratulacjami. „Ja za to bardzo, bardzo dziękuję, jak się ustatkuję, to poinformuję [...] Jestem w tej chwili bardzo zadowolona z tego, co mam", przyznała.

Z tego wynika, że artyści nigdy nie byli w oficjalnym związku. „Weronika przywykła do bycia singielką i w jej sercu jest na razie miejsce tylko dla jednego mężczyzny, syna Borysa", informował Flesz. 

CZYTAJ TEŻ: Mimo trudnych chwil zawsze stoją za sobą murem. Oto niezwykła historia miłości Moniki i Roberta Janowskich

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.