Teatr Słowackiego, Kraków, Lalka
Fot. Bartek Barczyk
ZE ŚWIATA SZTUKI

Wielkie otwarcie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie po pandemii!

Poznaj szczegóły

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2020 18:58
Materiał partnera
Teatr Słowackiego, Kraków, Lalka
Fot. Bartek Barczyk

Wszyscy potrzebujemy sztuki i dobra, które ona wnosi w nasze życie. Tym bardziej teraz, po tygodniach izolacji i intensywnego funkcjonowania w świecie wirtualnym. Tęsknimy, dlatego OTWIERAMY! Otwieramy możliwość spotkań. Otwieramy magiczne światy. Otwieramy serca. Otwieramy głowy. Otwieramy nasz Teatr.

Otwarcie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

W piątek, 19 czerwca o godz. 20:30 zapraszamy na wyjątkowy plenerowy koncert „OTWIERAMY głowy!”. Będą to piosenki z naszych spektakli zaprezentowane tylko ten jeden raz. Przed Teatrem. Zespół artystyczny na balkonie, publiczność na placu Świętego Ducha. W reżimie sanitarnym, ale znowu razem, znowu na żywo. Czekaliśmy na ten moment długo. Mamy nadzieję, że Wy również. Dlatego spotkajmy się. W bezpieczny sposób przenieśmy się do muzycznych światów z naszych przedstawień. Otwórzmy głowy. Na nowe.

Teatr Słowackiego, Kraków, Miłość
Fot. Monika Stolarsk

Jak uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu? Sto pierwszych osób, które kupi bilety na nasze czerwcowe i lipcowe spektakle otrzyma darmowe wejściówki na koncert. Ponadto przygotowaliśmy dodatkową pulę biletów do zakupu. Bilety już dostępne są w sprzedaży online, a od poniedziałku, 8 czerwca będzie można kupić je osobiście w Biurze Obsługi Widza w godz. 10:00 – 14:00 w teatralnym budynku przy Placu Św. Ducha 1 (wyłączając 11 i 12 czerwca).

Koncert „OTWIERAMY głowy!” będzie zaprezentowany w ramach obchodów Dni Małopolski. Partner Teatru, krakowska firma Bielenda Kosmetyki Naturalne przygotowała dla każdego Widza koncertu poręczny, antybakteryjny żel do higieny rąk.

Teatr Słowackiego, Kraków, Turnus
Fot. Monika Stolarsk

Zaczynamy koncertem, a następnie wracamy ze spektaklami na żywo. W okresie letnim będziemy grać dla Was na wszystkich trzech scenach. Od 19 czerwca do końca lipca będziecie mogli zobaczyć spektakle: „Chory z urojenia” (czy jest lepszy tytuł na start? ) – widzowie pierwszego spektaklu ( 20 czerwca) otrzymają unikatowy kolekcjonerski bilet z autografem Andrzeja Grabowskiego, grającego w tym spektaklu główną rolę, „Born by Boney M.”, „Hamlet”, „Smok”, „Imię róży”, „Lalka”, „Bóg mordu”, „Turnus mija, a ja niczyja”, „Miłość”, „Wojna polsko–ruska pod flagą biało-czerwoną”, „Bóg, ja i pieniądze”, „O kotach” oraz pokazy grupy IMPRO KRK. Ten osobliwy sezon zamkniemy dwoma przedpremierowymi pokazami „Ameri cane” , spektaklu, który będzie miał premierę wczesną jesienią. Na Scenę MOS wraca także Sztuka Myślenia.

O wszystkim, co mamy dla Was zaplanowane będziemy informować na bieżąco na teatralnych social mediach, a wszystkie szczegóły (łącznie z regulaminem przebywania w Teatrze) znajdziecie na stronie internetowej Teatru: www.teatrwkrakowie.pl.

Teatr Słowackiego, Kraków, Wojna polsko-ruska
Fot. Monika Stolarsk

Chodźcie do nas. Stęskniliśmy się bardzo. Bądźmy razem w Teatrze – OTWARCI.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego kroku w stronę normalności, który przygotowaliśmy na zakończenie kwarantanny 2020 roku. https://www.youtube.com/watch?v=3am1MByaTbM  

Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Kraków #teatr

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.