L'Oréal Paris
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

L'Oréal Paris partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes

Poza bogatą ofertą filmową na festiwalowiczów czekają również dyskusje panelowe, pokazy mody i liczne imprezy towarzyszące

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 maja 2024 14:39
L'Oréal Paris
Fot. Mat. prasowe

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń filmowych na świecie. Przyciąga uwagę nie tylko największych gwiazd kina, lecz także jest „trampoliną” do świata rozrywki dla nowych talentów. 

Wydarzenie za każdym razem zachwyca nie tylko bogatą ofertą filmową, ale również dyskusjami panelowymi, pokazami mody i licznymi imprezami towarzyszącymi.

L'Oréal Paris po raz kolejny łączy się z festiwalem 

Marka L'Oréal Paris odgrywa podczas festiwalu istotną rolę. Od 27 lat jest oficjalnym partnerem makijażowym konkursu. W tym roku działa pod hasłem „Many Ways To Be An Icon”, które odzwierciedla filozofię marki. To jak najwięcej pewności siebie i wzmacnianie przekonania, że każdy zasługuje na bycie ważnym i zauważonym. 

Jako oficjalny partner makijażowy Festiwalu w Cannes, marka pomaga ambasadorom, aktorom i aktorkom rozkwitnąć na czerwonym dywanie.

Marka prezentuje też czwartą edycję nagrody L'Oréal Paris Lights on Women’s Worth Award, której jurorką będzie aktorka i ambasadorka marki – Elle Fanning. Nagroda ma zwracać uwagę na nierówności płci w przemyśle filmowym i honoruje obiecującą reżyserkę obrazów krótkometrażowych.

Partnerstwo między festiwalem, a marką L'Oréal Paris stanowi doskonały przykład synergii pomiędzy światem filmu, mody i urody. Piękno i elegancja idą tu w parze z talentem i pasją. Festiwal w Cannes 2024 nie tylko celebruje sztukę filmową, ale także inspiruje do wyrażania siebie. 

Wielkie filmowe emocje

A co ze światem filmu? Z nieskrywaną dumą trzymamy kciuki za film „Dziewczyna z igłą” polskiego reżysera o szwedzkich korzeniach Magnusa von Horna. W tym roku repertuar festiwalu jest wyjątkowo bogaty. Jury będzie miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia, by sprawiedliwie przyznać Złotą Palmę.

Przewodniczącą jury 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes mianowano amerykańską reżyserkę Gretę Gerwig, której film „Barbie” wywarł w 2023 roku ogromne wrażenie na sympatykach słynnej lalki. 

Obok Grety Gewig w jury zasiadają również:

  • turecka scenarzystka i fotografka Ebru Ceylan, 
  • amerykańska aktorka Lily Gladstone,
  • francuska aktorka Eva Green
  • libańska reżyserka i scenarzystka Nadine Tabaki, 
  • hiszpański reżyser, scenarzysta i producent Juan Antonio Bayona,
  • włoski aktor Pierfrancesco Favino,
  • japoński reżyser Hirokazu Koreeda
  • oraz francuski aktor i producent Omar Sky.

Jedno jest pewne. Filmowych (i nie tylko) emocji na pewno nie brakuje. 

Materiał promocyjny L'Oréal Paris

TAGI #Cannes

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.