Ameri Cane spektakl
Fot. Mat. prasowe/ Bartek Barczyk
ZE ŚWIATA KULTURY

Już w niedzielę premiera mocnego spektaklu teatru w Krakowie. O czym jest sztuka Ameri Cane?

Poznajcie szczegóły!

Artykuł sponsorowany 23 października 2020 17:55
Ameri Cane spektakl
Fot. Mat. prasowe/ Bartek Barczyk

Mocna sztuka dla dorosłych w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Spektakl Ameri Cane, w którym za scenariusz i reżyserię odpowiada Mirek Kaczmarek, będzie miał swoją premierę juz 25 października. O czym jest spektakl i dlaczego warto się na niego wybrać? Poznajcie szczegóły!

Ameri Cane premiera spektaklu w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie

Ameri Cane to amerykański pies? A może spsiała Ameryka? Czy po prostu zabawa z imieniem postaci stworzonej przez Freda Buscaglione – Americano? Ameri Cane to muzyczna, jazzująca i bardzo osobista opowieść o mężczyźnie w średnim wieku, z długimi, kręconymi włosami, w białym garniturze. O mężczyźnie śpiewającym włoskimi frazami Freda Buscaglione, a mówiącym słowami Charlesa Bukowskiego. Na scenie Grzegorz Łukawski. Towarzyszy mu zespół Haliny Jarczyk... i wielka sylwetka. Jednak to tajemnica, którą musicie odkryć sami, przychodząc na spektakl.

Ameri Cane spektakl
Fot. Mat. prasowe/ Bartek Barczyk

Mocny spektakl - dla widzów dorosłych. Informacje i bilety na www.teatrwkrakowie.pl 

Ameri Cane spektakl
Fot. Mat. prasowe/ Bartek Barczyk

TAGI #Kraków #teatr

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!