Zbigniew Wodecki, VIVA! 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS Wiemy, w jakim stanie jest Zbigniew Wodecki

Olga Figaszewska 11 maja 2017 17:55
Zbigniew Wodecki, VIVA! 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W środę wieczorem, w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk przechodził niegroźny zabieg serca. Niestety skończył się on udarem. Z prywatnej kliniki został w ciężkim stanie przewieziony do publicznego szpitala.

 

Jak udało się nam ustalić, stan Zbigniewa Wodeckiego się poprawił. „Artysta jest przytomny, a lekarze są dobrej myśli’’, podaje nasz informator. „Zbigniew Wodecki był w naprawdę ciężkim stanie, ale całe szczęście jest już z nim zdecydowanie lepiej’’.

 

Znajomi muzyka twierdzą, że wynikiem pogorszenia stanu zdrowia było przepracowanie. Zbigniew Wodecki żyje w ciągłej podróży — pomiędzy Krakowem, w którym mieszkają jego żona i dzieci, a Warszawą, w której pracuje.

 

Rodzina artysty nie chce rozmawiać z mediami, a informacje udziela jedynie manager artysty. W rozmowie z Party.pl, menadżer artysty, Mariusz Nowicki: „Jest w szpitalu. Doznał udaru. Tylko tyle mogę mówić”.

 

Niedawno obchodził swoje 67. urodziny. Jego piosenki od lat znają i nucą wszyscy. Od czasu przebojowej piosenki do bajki o pszczółce Mai, jest z nią bardzo kojarzony. Zachwyca grą na trąbce i na skrzypcach. Żyje muzyką i wciąż koncertuje. Zbigniew Wodecki na scenie spędził już ponad cztery dekady, ale zawsze podkreśla, że nie boi się nowych wzywań. Rok temu eksperymentalnym zespołem Mitch & Mitch nagrał ponownie płytę z 1976 roku, którą zdobyła serca publiczności na offowych festiwalach muzycznych i, jak twierdzi, przejmuje się tym jak sztubak.

 

Zobacz też: Jest na topie, ale mówi: "Mam dość". Dlaczego? Zbigniew Wodecki szczerze o sobie i popularności

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?