George Michael
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tragiczna wiadomość. George Michael nie żyje. Piosenkarz miał 53 lata

Marcin Marczak 26 grudnia 2016 00:45
George Michael
Fot. Getty Images

„Odszedł w pokoju w swoim domu” - oznajmił rzecznik jednego z najsłynniejszych piosenkarzy świata. George Michael zmarł w swojej posiadłości w Goring, w hrabstwie Oxford w Wielkiej Brytanii, otoczony rodziną i przyjaciółmi. 

 

„W wielkim smutku potwierdzam odejście naszego ukochanego brata, syna i przyjaciela George'a - napisał rzecznik. 

 

Według lokalnej policji okoliczności zgonu nie wzbudzają podejrzeń – informuje BBC.

 

George Michael, który urodził się w północnym Londynie jako Georgios Kyriacos Panayiotou zaczął karierę w latach 80. w zespole Wham, z którym nagrał hit „Last Christmas”. Później z sukcesami kontynuował aktywność sceniczną pod swoim nazwiskiem. Łącznie przez niemal 40 lat kariery, artysta sprzedał ponad 100 milionów płyt. Oprócz wspomnianych „Last Christmas” jego największe hity to duet z Whitney Houston: „If I told you that”, czy „Freeek!”, oraz poświęcony, zmarłemu na AIDS, byłemu partnerowi   „Jesus To A Child” . 

 

Polecamy też: Nie żyje George Michael! "Umarł w spokoju, w swoim domu"

 

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.