George Michael
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tragiczna wiadomość. George Michael nie żyje. Piosenkarz miał 53 lata

Marcin Marczak 26 grudnia 2016 00:45
George Michael
Fot. Getty Images

„Odszedł w pokoju w swoim domu” - oznajmił rzecznik jednego z najsłynniejszych piosenkarzy świata. George Michael zmarł w swojej posiadłości w Goring, w hrabstwie Oxford w Wielkiej Brytanii, otoczony rodziną i przyjaciółmi. 

 

„W wielkim smutku potwierdzam odejście naszego ukochanego brata, syna i przyjaciela George'a - napisał rzecznik. 

 

Według lokalnej policji okoliczności zgonu nie wzbudzają podejrzeń – informuje BBC.

 

George Michael, który urodził się w północnym Londynie jako Georgios Kyriacos Panayiotou zaczął karierę w latach 80. w zespole Wham, z którym nagrał hit „Last Christmas”. Później z sukcesami kontynuował aktywność sceniczną pod swoim nazwiskiem. Łącznie przez niemal 40 lat kariery, artysta sprzedał ponad 100 milionów płyt. Oprócz wspomnianych „Last Christmas” jego największe hity to duet z Whitney Houston: „If I told you that”, czy „Freeek!”, oraz poświęcony, zmarłemu na AIDS, byłemu partnerowi   „Jesus To A Child” . 

 

Polecamy też: Nie żyje George Michael! "Umarł w spokoju, w swoim domu"

 

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.