George Michael
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tragiczna wiadomość. George Michael nie żyje. Piosenkarz miał 53 lata

Marcin Marczak 26 grudnia 2016 00:45
George Michael
Fot. Getty Images

„Odszedł w pokoju w swoim domu” - oznajmił rzecznik jednego z najsłynniejszych piosenkarzy świata. George Michael zmarł w swojej posiadłości w Goring, w hrabstwie Oxford w Wielkiej Brytanii, otoczony rodziną i przyjaciółmi. 

 

„W wielkim smutku potwierdzam odejście naszego ukochanego brata, syna i przyjaciela George'a - napisał rzecznik. 

 

Według lokalnej policji okoliczności zgonu nie wzbudzają podejrzeń – informuje BBC.

 

George Michael, który urodził się w północnym Londynie jako Georgios Kyriacos Panayiotou zaczął karierę w latach 80. w zespole Wham, z którym nagrał hit „Last Christmas”. Później z sukcesami kontynuował aktywność sceniczną pod swoim nazwiskiem. Łącznie przez niemal 40 lat kariery, artysta sprzedał ponad 100 milionów płyt. Oprócz wspomnianych „Last Christmas” jego największe hity to duet z Whitney Houston: „If I told you that”, czy „Freeek!”, oraz poświęcony, zmarłemu na AIDS, byłemu partnerowi   „Jesus To A Child” . 

 

Polecamy też: Nie żyje George Michael! "Umarł w spokoju, w swoim domu"

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!