Ciemniejsza strona Greya
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Taylor Swift, Sia, Nicki Minaj. Znamy soundtrack do „Ciemniejszej strony Greya”

Weronika Bruździak-Gębura 27 stycznia 2017 13:15
Ciemniejsza strona Greya
Fot. materiały prasowe

„Ciemniejsza strona Greya”, druga część popularnej trylogii na podstawie książek E.L. James pojawi się w polskich kinach już 10 lutego. Gdy dwa lata temu do kin weszła pierwsza część melodramatu, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, w stacjach radiowych triumf święciły piosenki Ellie Goulding „Love Me Like You Do”, mroczna przeróbka „Crazy In Love” Beyonce czy „Earned It” The Weekenda, które były puszczane w każdej stacji. Wraz z kolejnym filmem pojawiły się nowe piosenki. Czy powtórzą sukces poprzedników?

 

„Crazy in Love” w kolejnym wydaniu

Pierwszą część historii Christiana i Anastasi promowała mroczna, rozgrzewająca do czerwoności przeróbka utworu „Crazy in Love ” Beyonce, która znalazła się w zwiastunie do „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Najwyraźniej się sprawdziła, bo w przypadku „Ciemniejszej strony Greya” jest podobnie - film promuje ta sama piosenka, tym razem w wersji amerykańskiego piosenkarza, Miguela.

 

 

Łącznie na soundtracku znalazło się dziewiętnaście utworów, między innymi „I Don’t Wanna Live Forever” w wykonaniu Taylor Swift i Zayna Malika. W serwisie YouTube dostępny jest już teledysk:

 

 

Pełna lista utworów

Co jeszcze znalazło się na płycie? Oprócz Swift i Malika usłyszymy też utwory Johna Legenda, Sii czy Halsey. Pełną listę piosenek na swój Instagram wrzuciła Nicki Minaj, której duet z Nickiem Jonasem również znalazł się na płycie. Oto ona:

 

 

 

My song with @nickjonas is on the Fifty Shades OST, available for pre-order at MIDNIGHT #FiftyShadesDarker

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nicki Minaj (@nickiminaj)

 

 

Polecamy też: Najnowszy zwiastun Ciemniejszej strony Greya. Jeszcze bardziej mroczny, perwersyjny, nasycony seksem

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.