Natalie Portman, James Blake, teledysk Jamesa Blake'a
Fot. Youtube/screen
O TYM SIĘ MÓWI

Zmysłowy teledysk z udziałem seksownej Natalie Portman. Zobacz, czym gwiazda zaskoczyła fanów

KATARZYNA PIĄTKOWSKA 22 marca 2017 14:15
Natalie Portman, James Blake, teledysk Jamesa Blake'a
Fot. Youtube/screen

O takiej promocji swojego utworu marzy każdy muzyk. Piosenka „My Willing Heart” James’a Blake’a święci triumfy nie tylko na listach przebojów. Piszą o niej gazety i portale internetowe na całym świecie. Dlaczego?

Pochwała macierzyństwa według Natalie Portman

W teledysku do utworu pochodzącego z wydanej w maju ubiegłego roku płyty „The Colour In Anything”, wystąpiła Natalie Portman w zaawansowanej ciąży. Laureatka Oscara wzięła w nim udział kilka dni przed narodzinami córeczki Amalii.

Polecamy też: Natalie Portman urodziła! Znamy płeć jej drugiego dziecka


Czarno-biały film, w którym głównym bohaterem jest nienarodzone jeszcze dziecko, w połączeniu z nastrojową muzyką brytyjskiego artysty jest niezwykłą pochwałą macierzyństwa. Jej udział w teledysku wywołał wiele komentarzy ponieważ ciężarna Natalie Portman niechętnie pokazywała się publicznie.
Złośliwi twierdzą, że aktorka pozazdrościła Beyonce ciążowej sesji. Czy to przypadek, że podwodne ujęcia powstały kilka dni po tym, gdy Beyonce opublikowała swoje ciążowe fotografie, do których pozowała właśnie pod wodą?

Polecamy też: Natalie Portman i Lily-Rose Depp we wspaniałym duecie. Zobacz zwiastun "Planetarium"

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?