jessie-ware
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Jessie Ware wystąpi na… warszawskim dachu. Okazja jest wyjątkowa

Aby posłuchać brytyjskiej gwiazdy, nie trzeba jechać aż do Londynu. Wystarczy wybrać się na... Mokotów

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 21 września 2022 14:49
jessie-ware
Fot. materiały prasowe

Przed Jessie Ware trasa po Stanach Zjednoczonych. Ku rozpaczy fanów, artystka nie zaplanowała w najbliższym czasie żadnych występów w Europie. Zrobiła jeden wyjątek. I to dla Polski. Koncert Brytyjki uświetni bowiem niesamowite wydarzenie. 29 września dokona się rebranding Galerii Mokotów i warszawskie centrum handlowe zmieni nazwę na Westfield Mokotów. Z tej okazji dla klientów zaplanowano liczne atrakcje. Żadna chyba jednak nie może równać się z występem Jessie Ware.

Jessie Ware - nowa królowa disco i kobieta renesansu

Zaczynała od przepięknych ballad. Komercyjny sukces przyniosło jej liryczne „Wildest Moments” z 2012 r., ale największym dotychczasowym przebojem wokalistki jest cudowne „Say you love me”, które zostało już odtworzone ponad sto czterdzieści siedem milionów razy. W 2020 r. artystka przeszła jednak ogromną metamorfozę i postanowiła przywrócić do łask muzykę disco. Rezultaty są oszałamiające. Albumem „What’s Your Pleasure?” zachwycali się zarówno krytycy, jak i fani, a bez „Save a Kiss”, „Spotlight” czy tytułowego singla z płyty wielu z nas nie wyobraża sobie udanej imprezy. Nic dziwnego, że nazywana jest nową królową disco i porównuje się ją z takimi legendami jak Diana Ross czy Donna Summer. Swój piąty album Brytyjka zapowiada fenomenalnym kawałkiem "Free Yourself", który już zdążył stać się hymnem nie tylko parkietów, ale też społeczności LGBT. Utwór porywa do tańca, ale również inspiruje - to pochwała różnorodności i odwagi oraz zachęta do bycia sobą.

Jessie Ware, a właściwie Jessica Lois Burrows, nie ogranicza się jednak tylko do disco, z powodzeniem łączy je z popem, rockiem, r&b i elektroniką. Jej wszechstronność i talent doceniło środowisko muzyczne - na koncie ma sześć nominacji do nagród BRIT i nominację do Mercury Prize. Współpracowała m.in. z Edem Sheeranem, Kylie Minogue, Nicki Minaj czy Disclosure. Jessie to prawdziwa kobieta renesansu. Ukończyła literaturę angielską, jest uznaną podcasterką („Table Manners with Jessie and Lennie Ware”), napisała też dwie książki kucharskie i chętnie angażuje się również w działalność charytatywną.

Wielkie świętowanie rebrandingu Galerii Mokotów

Jak już wspomnieliśmy, koncert Jessie Ware będzie główną atrakcją niezwykłego wydarzenia - rebrandingu Galerii Mokotów. Tak właśnie warszawskie centrum handlowe świętuje dołączenie do elitarnego grona najlepszych, europejskich centrów handlowych Westfield. Już 29 września 2022 r. oficjalnie zmieni ono nazwę na Westfield Mokotów.

westfield-mokotów
Fot. materiały prasowe

Dlaczego to tak wyjątkowe? Marka Westfield jest bardzo rozpoznawalną i uznaną na całym świecie marką, będącą naturalnym magnesem zarówno dla światowych, jak i najlepszych lokalnych brandów. Aby funkcjonować pod szyldem Westfield, należy spełnić określone warunki. Bardzo istotne są: doskonała lokalizacja z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym, najwyższej klasy podejście do doświadczeń konsumenckich czy zaangażowanie społeczne i działania w duchu zrównoważonego rozwoju.

– Zmiana Galerii Mokotów na Westfield Mokotów jest najważniejszym wydarzeniem dla naszego centrum handlowego od momentu jego otwarcia. Zależy nam, aby całość świętowania rebrandingu była spektakularna i na długo zapamiętana. Zapraszając Jessie Ware – gwiazdę światowego formatu, chcieliśmy podkreślić fakt dołączenia Galerii Mokotów do międzynarodowego grona centrów Westfield. Koncert na dachu jest też kontynuacją dotychczasowych działań samej Galerii, która od lat jest organizatorem unikalnych wydarzeń  – mówi Agata Berndt-Wazelin, rzeczniczka prasowa Galerii Mokotów.

the-designer-gallery-w-westfield-mokotów
Fot. materiały prasowe

Zainteresowanie koncertem Brytyjki było tak ogromne, że bilety wyprzedały się w przeciągu kilku godzin. Ze względów bezpieczeństwa na dachu Galerii Mokotów nie pomieści się więcej widzów, ale dla tych, którzy nie będą mogli stawić się osobiście, przygotowany zostanie streaming. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.westfieldmokotow.pl. Dodatkową atrakcją dla klientów Westfield Mokotów z okazji rebrandingu jest możliwość wygrania cennych nagród, w tym wycieczek „Śladami Westfield” do Nowego Jorku, Londynu czy Paryża. Nie przegapcie takiej okazji!

Materiał powstał z udziałem Galerii Mokotów

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.