Fot. Krzysztof Jarosz Krzysztof Jarosz / Forum
z życia gwiazd

Daria Zawiałow poślubiła konkurenta, potem związała się z kolegą z zespołu. Jej życie osobiste jest pełne sekretów

Dziś artystka jest w kolejnym związku

Marcjanna Maryszewska 12 czerwca 2024 18:00
Fot. Krzysztof Jarosz Krzysztof Jarosz / Forum

Na polskiej scenie muzycznej obecna jest od lat. Daria Zawiałow niezmiennie zachwyca talentem, oryginalnością oraz nietuzinkowym głosem. Wraz ze wzrostem sławy coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie sytuacją osobistą 31-letniej artystki. Choć w tych sprawach zabiera głos niezwykle rzadko to okazuje się, że w jej życiu nie brakowało zawirowań. Zawiałow ma na koncie głośny związek z kolegą z zespołu, a nawet... rozwód.

Daria Zawiałow poślubiła gitarzystę z X Factora

Wokalistka dała się poznać szerszej publiczności za sprawą występów w popularnych programach typu talent show. Wzięła udział m.in. w "X Factorze", gdzie poznała Tomasza Kaczmarka, gitarzystę zespołu Cała Góra Barwinków. Do programu przyszli z zamiarem walki o zwycięstwo. Opuścili go zakochani i szczęśliwi. "Oboje mamy takie wrażenie, że poszliśmy tam tylko po to, aby się poznać. Trochę tak wyszło. I wynieśliśmy siebie z tego programu" — żartowała Daria Zawiałow w wywiadzie dla Onetu.

Daria Zawiałow w X-Factor

Daria Zawiałow w X-Factor
Fot. ONS

W 2016 r. para stanęła na ślubnym kobiercu. Artystka miała wówczas 24 lata i była przekonana, że to miłość na całe życie. Mówiła, że Tomek to odpowiednia osoba dla niej. "Nie planowałam wzięcia ślubu w tak młodym wieku. Po prostu poznałam Tomka, który był i nadal jest młody duchem. Odpowiada mi to, bo wciąż czuję, że całe życie przed nam", mówiła w rozmowie dla K Maga.

Połączyły ich wspólne zainteresowania. I nie tylko... "Fajnie jest mieć przy sobie kogoś, z kim można zawsze porozmawiać o tym, co cię pasjonuje i ta osoba rozumie, o czym ty mówisz. Wszystko można wtedy robić razem. To dla mnie dla odmiany bardzo miła sytuacja. Jestem szczęściarą. On zawsze mówi, że lubi być trochę w cieniu. Nie przepada za byciem na pierwszym planie. Dlatego rywalizacja nam nie grozi. Między nami jest wzajemne wsparcie na najwyższych obrotach", podkreślała wówczas artystka.

Daria Zawiałow

daria-zawialow
Fot. East News

Daria Zawiałow: rozstanie z Tomaszem Kaczmarkiem

Sielanka trwała przez kilka najbliższych lat. Aż do stycznia 2021 r., kiedy to niespodziewanie gruchnęła wiadomość o rozstaniu pary. Choć artystka zdementowała doniesienia zapewniając, że w jej małżeństwie z gitarzystą wszystko w porządku, to już w lipcu tego samego roku zamieściła w mediach wymowny wpis sugerujący, że właśnie została singielką. Później na wiele miesięcy zamilkła, zupełnie nie komentując tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Rok później Daria Zawiałow ponownie zszokowała swoich fanów. Wystarczyło jedno zdjęcie, na którym czule całuje się ze swoim kolegą z zespołu, Piotrem "Rubensem" Rubikiem. Pracowali razem już od 2014 r., również nad debiutanckim albumem artystki "A kysz" z 2017 r. — jednak głębsze uczucie pojawiło się dopiero wiele lat później. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że łączy ich nie tylko praca, ale przede wszystkim przyjaźń. Wspierali się w swoich karierach oraz dodawali romantyczne kadry na Instagrama. Wcześniej Rubens związany był z inną kobietą, z którą doczekał się syna.

"Po prostu jestem najdumniejsza. Od dziewięciu lat jesteśmy obok siebie w tym muzycznym szaleństwie, wspierając się wzajemnie, ale Piotrek nadal nie przestaje mnie zaskakiwać. To najbardziej ambitna i pracowita istota, jaką znam. Talent kosmos" — pisała dumna Zawiałow, gdy jej ówczesny chłopak wydał swój debiutancki album "Rubens".

Nowy związek Darii Zawiałow. Artystka już tego nie ukrywa

Daria Zawiałow i Piotr Rubik od jakiegoś czasu nie są już razem. Ich drogi rozeszły się prawdopodobnie w drugiej połowie 2023 r., jednak i w tym przypadku wokalistka nie potwierdziła tych rewelacji osobiście. Dopiero czujni fani zauważyli, że artyści przestali się wzajemnie obserwować na Instagramie. Skasowali również zdjęcie, którym rok wcześniej ogłosili światu związek. Piotr Rubik dopiero na początku 2024 r. opublikował wpis sugerujący, że ich relacja to już przeszłość: "W mojej erze szczęśliwego singla. W mojej erze zawsze dumnego taty. W mojej erze drugiej płyty".

Z kolei dla Zawiałow era szczęśliwej singielki prawdopodobnie dobiegła już końca. Piosenkarka nie potwierdziła nowego związku publicznie, lecz za to regularnie publikuje na profilu kadry sugerujące zmianę statusu. Jej wybranek ma na imię Mateusz i jest znanym w branży operatorem, z którym współpracowała przy teledysku do piosenki "Za krótki sen".

Od jakiegoś czasu tych dwoje spędza ze sobą dużo czasu i wyraźnie ma się ku sobie. Pozostaje życzyć nam dużo szczęścia i samych najpiękniejszych chwil.  

Źródło: Plejada.pl, Pudelek.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.