Czesław Mozil, Viva! sierpień 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Najtańsze wesele w historii? Czesław Mozil zdradził szczegóły swojego ślubu

Olga Figaszewska 8 marca 2017 11:45
Czesław Mozil, Viva! sierpień 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Znany z miłosnych podbojów, hulaszczego trybu życia... Czesław Mozil do niedawna uchodził za wiecznego amanta polskiego-show biznesu. Wszystko wskazuje na to, że przeszedł diametralną przemianę. W jednym z internetowych programów, muzyk ogłosił, że się ożenił! Kto jest jego wybranką? Co wiemy o ślubie?

 

Zobacz też: Wieczny amant usidlony. Kto stoi za życiową rewolucją Czesława Mozila?

 

Cudowna przemiana

Pod koniec stycznia, media rozpisywały się na temat oświadczyn i rychłego ślubu Czesława Mozila z wieloletnią wspólniczką, projektantką - Dorotą Zielińską, z którą od 2012 roku, tworzy markę ubrań dla dzieci. Para od dwóch lat tworzyła szczęśliwy związek. Odkąd pojawiła się w jego życiu, coraz częściej spekulowało się o tym, że w końcu przestanie uciekać.

 

 

 

#rf15 #dorotazielinska #czeslawmozil #roskilde2015 #lans #lansnamaksa #czescislawa

Post udostępniony przez Czeslaw Mozil (@czesc_i_slawa_by_mozil)

 

 

 

W 2016 roku w wywiadzie dla „Party”, mówił: „Nadal mam obok siebie grono pięknych u mądrych koleżanek, ale w sercu tylko jedną kobietę, Dorotę. Kocham ją, jestem szczęśliwy i wiem, że chcę być z nią do końca życia. Kto by pomyślał? W końcu Czesław Mozil jeszcze kilka lat temu uparcie twierdził, że nie może się zakochać. Dzięki Dorocie ustatkował się, wolny czas spędza z ukochaną i nie myśli nawet o całonocnym imprezowaniu.

 

Polecamy też: Słabo mówi po polsku, nie wygląda na amanta, ale... Czesław Mozil od piątku będzie uczył uwodzenia

 

Ślub Czesława Mozila

Czesław Mozil o szczęśliwym wydarzenia, poinformował w programie Filipa Nowobilskiego, twórcy programu „Duży w maluchu”. Podczas rozmowy, zdradził większość szczegółów. Skromna uroczystość odbyła się 17 grudnia i była utrzymana w ścisłej tajemnicy.


 „Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Wesele kosztowało 2 tysiące złotych, była najbliższa rodzina. Jeśli ktoś chce porady jak tanio zorganizować wesele służę pomocą!. Jestem ekspertem”, wyznał podczas wywiadu.

 

Muzyk od dawna stara się chronić prywatność swoją, jak i najbliższych. I tym razem, żadna informacja nie przedostała się do mediów. „Nawet fotograf nie wiedział, że to wesele! Było to dla nas ważne żeby być tylko z bliskimi w spokoju”, dodał muzyk.

 

Zobacz też: „Jak zostać panem metr sześćdziesiąt dziewięć uwielbianym przez kobiety” - zdradza Czesław Mozil

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?