Czesław Mozil, Viva! sierpień 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Najtańsze wesele w historii? Czesław Mozil zdradził szczegóły swojego ślubu

Olga Figaszewska 8 marca 2017 11:45
Czesław Mozil, Viva! sierpień 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Znany z miłosnych podbojów, hulaszczego trybu życia... Czesław Mozil do niedawna uchodził za wiecznego amanta polskiego-show biznesu. Wszystko wskazuje na to, że przeszedł diametralną przemianę. W jednym z internetowych programów, muzyk ogłosił, że się ożenił! Kto jest jego wybranką? Co wiemy o ślubie?

 

Zobacz też: Wieczny amant usidlony. Kto stoi za życiową rewolucją Czesława Mozila?

 

Cudowna przemiana

Pod koniec stycznia, media rozpisywały się na temat oświadczyn i rychłego ślubu Czesława Mozila z wieloletnią wspólniczką, projektantką - Dorotą Zielińską, z którą od 2012 roku, tworzy markę ubrań dla dzieci. Para od dwóch lat tworzyła szczęśliwy związek. Odkąd pojawiła się w jego życiu, coraz częściej spekulowało się o tym, że w końcu przestanie uciekać.

 

 

 

#rf15 #dorotazielinska #czeslawmozil #roskilde2015 #lans #lansnamaksa #czescislawa

Post udostępniony przez Czeslaw Mozil (@czesc_i_slawa_by_mozil)

 

 

 

W 2016 roku w wywiadzie dla „Party”, mówił: „Nadal mam obok siebie grono pięknych u mądrych koleżanek, ale w sercu tylko jedną kobietę, Dorotę. Kocham ją, jestem szczęśliwy i wiem, że chcę być z nią do końca życia. Kto by pomyślał? W końcu Czesław Mozil jeszcze kilka lat temu uparcie twierdził, że nie może się zakochać. Dzięki Dorocie ustatkował się, wolny czas spędza z ukochaną i nie myśli nawet o całonocnym imprezowaniu.

 

Polecamy też: Słabo mówi po polsku, nie wygląda na amanta, ale... Czesław Mozil od piątku będzie uczył uwodzenia

 

Ślub Czesława Mozila

Czesław Mozil o szczęśliwym wydarzenia, poinformował w programie Filipa Nowobilskiego, twórcy programu „Duży w maluchu”. Podczas rozmowy, zdradził większość szczegółów. Skromna uroczystość odbyła się 17 grudnia i była utrzymana w ścisłej tajemnicy.


 „Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Wesele kosztowało 2 tysiące złotych, była najbliższa rodzina. Jeśli ktoś chce porady jak tanio zorganizować wesele służę pomocą!. Jestem ekspertem”, wyznał podczas wywiadu.

 

Muzyk od dawna stara się chronić prywatność swoją, jak i najbliższych. I tym razem, żadna informacja nie przedostała się do mediów. „Nawet fotograf nie wiedział, że to wesele! Było to dla nas ważne żeby być tylko z bliskimi w spokoju”, dodał muzyk.

 

Zobacz też: „Jak zostać panem metr sześćdziesiąt dziewięć uwielbianym przez kobiety” - zdradza Czesław Mozil

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.