Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
o tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie pokazuje rodzinę w mediach społecznościowych. Towarzyszy temu szlachetny cel

Wspomina o kobietach po przejściach

Marcjanna Maryszewska 30 listopada 2023 17:31
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest szczęśliwą żoną oraz mamą trójki dzieci. Synowie napawają ją ogromną dumą i szczęściem! Celebrytka z radością pokazuje fanom kulisy swojego życia rodzinnego. W najnowszym wywiadzie w czułych słowach scharakteryzowała każdą ze swoich pociech, oraz zwróciła się do osób obserwujących ją w mediach społecznościowych...

Małgorzata Rozenek-Majdan ma trójkę synów. Gwiazda jest niezwykle dumna z dzieci

W ostatnich tygodniach o gwieździe stało się głośno w kontekście projektu "TAK dla in vitro". Jako ambasadorka tej szlachetnej inicjatywy brała czynny udział w sejmowych dyskusjach nad obywatelskim projektem ustawy, zakładającym refundację in vitro z budżetu państwa. Sama wielokrotnie podkreślała, że gdyby nie medycyna, prawdopodobnie nigdy nie mogłaby cieszyć się macierzyństwem. Tą metodą zostały poczęte jej pociechy: Stanisław i Tadeusz ze związku z Jackiem Rozenkiem, oraz 3-letni Henio, którego ojcem jest Radosław Majdan.

"Nie mam żadnego problemu z żadnym z moich synów, ale ze Stanisławem szczególnie" — chwali się Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie dla Plejady. Starsi synowie są już nastolatkami. 17-letni Stanisław już myśli o studiach za granicą, ku rozpaczy niezadowolonej mamy! Jednak na razie bierze czynny udział w życiu rodzinnym. A jaki jest jego młodszy brat?

"Stanisław jest prymusem. Jest bardzo kulturalny, wrażliwy, empatyczny i kochający. Tadeusz w drugą stronę — jest urodzonym łobuzem i jest bardzo energetyczny. Ma superpoczucie humoru, zdanie na każdy temat i absolutnie nie daje sobie nic wytłumaczyć, ale jest bardzo kochającym synem" — podkreśla dumna celebrytka.

CZYTAJ TAKŻE: Córka Marty Kaczyńskiej studiuje z synem Angeliny Jolie! Wybrali naprawdę wymagającą uczelnię

W wywiadzie nie mogła oczywiście pominąć najmłodszej latorośli! Henio niedawno poszedł do przedszkola i jest oczkiem w głowie całej rodziny. "Henryk to już jest w ogóle żywe srebro. Energia totalna, rozpieszczony, rozwydrzony, nie tylko przez mamusię i tatusia, ale też przez babcie i braci", przyznaje. Oraz dodaje, że: "Każdy z nich jest inny, ale każdy jest bardzo kochający. Jestem bardzo dumna ze swoich synów".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi, VIVA! 10/2021

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan o życiu w mediach społecznościowych

Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" chętnie dzieli się swoim życiem rodzinnym za pośrednictwem Instagrama. Jej profil pełen jest kadrów ozdobionych pięknymi uśmiechami, uwieczniających wyjątkowe chwile. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje Plejadzie, że jest bardzo zadowolona z tego, co osiągnęła jako mama i żona. "Bardzo mi zależy na tym, żeby pokazywać pozytywne wartości. Rodzinna część mnie, moje macierzyństwo i mój związek z Radosławem to są rzeczy, z których naprawdę jestem dumna", tłumaczy.

Na koniec zaapelowała do fanów obserwujących ją w mediach społecznościowych. Celebrytka ma nadzieję, że swoimi wpisami zainspiruje inne kobiety i doda im otuchy w chwilach zwątpienia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś szczęście odnaleźli u swojego boku. Teraz para wzięła cichy ślub!

"Najbardziej jestem dumna z mojej rodziny i z tego, jaki dom udało nam się stworzyć. Chciałabym, żeby ludzie, którzy to obserwują np. na Instagramie, pomyśleli sobie, że to jest możliwe. Żeby kobiety, które wychodzą z trudnych związków, wiedziały, że gdzieś tam ich Radzio na nie czeka i nie ma znaczenia, ile masz lat, czy masz dzieci z poprzednich związków, czy nie, to prawdziwa miłość czeka na ciebie" — podsumowuje mama trójki synów.  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.