8-rzeczy-których-nie-wiecie-o-facetach
Fot. Marta Gostkiewicz
VIVA! Tylko u nas

Ulubieni bohaterowie powracają. „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” już od piątku w kinach!

Są pięć lat starsi, ale czy wreszcie dojrzali?

Artykuł sponsorowany 22 stycznia 2021 15:23
8-rzeczy-których-nie-wiecie-o-facetach
Fot. Marta Gostkiewicz

Faceci znowu ruszają do akcji! Zobacz, jak potoczyły się ich losy i co nastąpiło po przysłowiowym „i żyli długo i szczęśliwie.”

Szukasz filmu, na którym doskonale bawić będziesz się zarówno Ty, jak i Twoja druga połówka? Śpieszymy z pomocą. Już 28 stycznia w kinach zadebiutuje film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - kontynuacja hitowej komedii o męskich „słabościach”. Co nowego u uwielbianych przez widzów bohaterów? Ricky (Zbigniew Zamachowski) walczy z twórczym kryzysem, Jarosław (Piotr Głowacki) - z atakami paniki, Filip  szaleje na giełdzie, Stefan (Leszek Lichota) próbuje zapanować nad złością, a Kordian (Maciej Zakościelny) - poskładać złamane serce. Tylko Tomek (Mikołaj Roznerski), jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią (w tych rolach Alicja Bachleda Curuś oraz Joanna Jarmołowicz), wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka (Karolina Bruchnicka).

8-rzeczy-których-nie-wiecie-o-facetach
Fot. Piotr Litwic

Poprzednia część filmu – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – przyciągnęła do kin ponad milion widzów! Czy wielki powrót do świata mężczyzn powtórzy ten sukces? Sporo na to wskazuje, zwłaszcza że za produkcję filmu ponownie odpowiada firma MTL Maxfilm, która na koncie ma takie klasyki jak „Nigdy w życiu” czy „Tylko mnie kochaj”.

Ale nie tylko widzowie z zapartym tchem czekają na dalszą część historii ulubionych bohaterów, również aktorzy biorący udział w produkcji z chęcią wracają do kreowanego przez siebie świata. Alicja Bachleda-Curuś z nostalgią wspomina pracę nad filmem: Przyjemnie jest wrócić na plan i spotkać się z bohaterami, których bardzo lubię. To była niezwykle sympatyczna przygoda. Film jest pełen humoru i wzruszeń, jednak parę kwestii jest poważnych, nie wszystko jest komedią. Na pewno jest rozrywkowy, ale również wiele kobiet i mężczyzn odnajdzie w nim siebie, więc będzie też sentymentalnie i nostalgicznie.

8-rzeczy-których-nie-wiecie-o-facetach
Fot. Marta Gostkiewicz

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to produkcja dla widzów, którzy cenią dobre kino, niesztampowe zwroty akcji i szukają chwili wytchnienia, zagłębiając się w barwne życiowe perypetie bohaterów. Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my – faceci – tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki – mówi Mikołaj Roznerski, którego bohater mierzy się z kryzysem rodzicielskim i… kryzysem w związku.

8-rzeczy-których-nie-wiecie-o-facetach
Fot. materiały prasowe

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to komedia, która z pewnością rozgrzeje was w chłodne wieczory. I choć na ekrany kin trafi pod koniec stycznia, to doskonale sprawdzi się również jako propozycja na randkę w walentynki. Nieoczywisty humor, chwile wzruszenia i plejada polskich gwiazd - to trzeba zobaczyć!

Film w reżyserii Sylwestra Jakimowa można będzie można oglądać w kinach od 28 stycznia 2022.

Materiał powstał z udziałem Next Film

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?