Zaczynali jako dzieci, dziś są nastoletnimi gwiazdami

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2019 18:04

Premiera 3. sezonu Stranger Things już za kilka dni, 4 lipca 2019 roku. Produkcja przedstawiająca losy kilku dzieciaków z prowincjonalnego amerykańskiego miasteczka, których spotykają tajemnicze zdarzenia, zyskał miano kultowego. Od premiery pierwszego sezonu mijają prawie cztery lata. Główni bohaterowie w większości zaczynali swoją karierę, byli wtedy dziećmi. Dziś to nastoletnie gwiazdy z dorobkiem godnym pozazdroszczenia. Co dziś robią i jak wyglądają?

Stranger Things 3 - premiera

W kolejnej, już trzeciej części serialu Stranger Things znów zobaczymy naszych ulubionych głównych bohaterów. Pojawią się więc: Millie Bobby Brown (Eleven), Gaten Matarazzo (Dustin), Finn Wolfhard (Mike), Caleb McLaughlin (Lucas), Noah Schnapp (Will), David Harbour (Chief Hopper) oraz Winona Ryder (Joyce). Nie zabraknie także nowych postaci - Robin, którą zagra Maya Hawke,  a także Cary Elwes i Jake Busey ( o ich postaciach na razie nic nie wiadomo). Premiera serialu Stranger Things 3 już 4 lipca.

Przypomnijmy, że gdy pierwszy sezon serialu ujrzał światło dzienne, o głównych aktorach wiadomo było niewiele. Słynna piątka bohaterów była jeszcze dziećmi. Dziś to nastoletnie gwiazdy, które wciąż zdobywają popularność, nowe kontrakty i aktorskie zlecenia. Co dziś robią i jak bardzo się zmienili? Zobaczcie sami. 

1/9
Stranger Things obsada: Millie Bobby Brown
Copyright @East News
1/9

Millie Bobby Brown, gdy pojawiła się w serialu miała zaledwie 12 lat. Dziś to piętnastoletnia gwiazda, którą porównuje się do młodej Natalie Portman lub Keiry Knightley. Stała się ambasadorem Unicefu, twarzą marki butów sportowych i znalazła się na liście stu najbardziej wpływowych osób wg magazynu Time.

2/9
Stranger Things: Finn Wolfhard
Copyright @Instagram
2/9

Finn Wolfhard ma dziś 16 lat skupia się na aktorstwie (w 2017 roku zagrał w filmie To, Dog Days oraz The Turning), w wolnym czasie śpiewa i gra na gitarze w zespole Calpurnia, z którym regularnie koncertuje i niebawem wyda pierwszą płytę. Jest także wziętym modelem.

3/9
Gaten MaStranger Things obsada: Gaten Matarazzotarazzo
Copyright @East News
3/9

Gaten Matarazzo ma 16 lat i czerpie ze swojej popularności goszcząc w telewizyjnych show i mówiąc o swojej chorobie (dysplazji obojczykowo-czaszkowej). Na razie nie gra w serialach, tylko w teledyskach. Niebawem wyprodukuje swój własny program dla Netflixa.

4/9
Stranger Things obsada: Caleb McLaughlin
Copyright @East News
4/9

Caleb McLaughlin ma 17 lat i przed Strenger Things próbował swoich sił w teatrze. Ten w końcu pozostawił na rzecz telewizji, w której świetnie się sprawdza. Ma na koncie rolę w serialu The New Edition Story oraz w filmie High Flying Bird.

5/9
Stranger Things obsada: Noah Schnapp
Copyright @East News
5/9

Noah Schnapp ma zaledwie 14 lat, ale może się pochwalić ogromnym talentem. W przeciwieństwie do kolegów, rzadko pojawia się publicznie. W najbliższym czasie zobaczymy go w kilku produkcjach.

6/9
Stranger Things obsada: Sadie Sink
Copyright @East News
6/9

Sadie Sink ma 17 lat. I choć to rola w Stranger Things rozpoczęła jej błyskawiczną karierę, to mieliśmy okazję podziwiać ją wcześniej w filmie Zawód: Amerykanin czy w musicalu Annie. Ciągle występuje w jakiś produkcjach, a od niedawna robi także karierę w modelingu.

7/9
Stranger Things obsada: Charlie Heaton
Copyright @East News
7/9

Charlie Heaton należy do nieco starszego pokolenia. Dziś ma 25 lat, a za nim filmy Osacona, Tajemica Marrowbone i As Yo Are. W 2020 roku ukaże się film Nowi mutanci z jego udziałem i jesteśmy pewni, że to jedna z wielu produkcji jakie zobaczymy z jego udziałem!

8/9
Stranger Things obsada: Natalia Dyer
Copyright @East News
8/9

Natalia Dyer ma 22 lata, ale Stranger Things jest tylko jednym z kolejnych produkcji, w jakiej ją widzieliśmy. Co ciekawe, karierę zaczynała w 2009 roku w filmie Hannah Montana. W tym roku ukażą się aż cztery filmy z jej udziałem.

9/9
Stranger Things obsada: Joe Kerry
Copyright @East News
9/9

Joe Keery ma 27 lat  i szerszej publiczności znany jest głównie z bycia gitarzystą w zespole Post Animal. W tym roku ukaże się film z jego udziałem How to be alone, a już w przyszłym roku w produkcji Free Guy.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.