Znakomita obsada, trzymająca w napięciu fabuła i tylko jeden sezon!

Ida Marszałek 24 marca 2020 16:15

Trwa kolejny tydzień kwarantanny i każdy z nas usiłuje znaleźć sobie jakieś domowe zajęcie, by odciągnąć myśli od chęci opuszczenia bezpiecznej, znajomej przestrzeni. Jedną ze sprawdzonych opcji są seriale oferowane przez liczne platformy streamingowe. Jednak nie każdy ma cierpliwość do tasiemcowych fabuł ciągnących się przez kilka sezonów. Na przodujących na rynku platformach: Netflixie oraz HBO GO znajdzie się również coś dla tych bardziej wybrednych. I to nie byle co! Okazuje się, że fantastyczne produkcje serialowe nie muszą się wlec w nieskończoność! Ich fabuła spokojnie może zamknąć się w jednym doskonałym sezonie i nie pozostawić po sobie niedosytu. By ułatwić Wam zadanie wybraliśmy zatem 7 znakomitych produkcji, dostępnych na dwóch wspomnianych serwisach, które jesteście w stanie zobaczyć w jeden dzień lub też jedną noc. Łączy je świetnie poprowadzona fabuła oraz zachwycająca obsada. Kto nie ma jeszcze planów na dziś, zapraszamy do naszej galerii! 

1/7
Seriale Netflix HBO GO
Copyright @Materiały prasowe
1/7

"Anioły w Ameryce" to jeden z najwybitniejszych dramatów XX wieku. Nic więc dziwnego, że jego ekranizacja, również okazała się sukcesem. Zwłaszcza, że w roli bohaterów zmagających się z epidemią AIDS w latach 80. wystąpili Al Pacino, Emma Thompson oraz Meryl Streep. Tylko 6 odcinków dostępnych na HBO GO!

2/7
Czarnobyl, Diatłow
Copyright @SCREEN HBO
2/7

Jeden z najgłośniejszych tytułów zeszłego roku - "Czarnobyl" - wywołał równie wiele zachwytów co kontrowersji. Nie pozostawia jednak wątpliwości niezwykła dbałość o szczegóły przy rekonstrukcji ukraińskiej rzeczywistości lat 80. oraz zachwycająca gra aktorska. 5-odcinkowy serial do obejrzenia na HBO GO.

3/7
Seriale Netflix HBO GO
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami wstrząsająca historia 5 młodych czarnoskórych chłopców niesłusznie oskarżonych o gwałt. Dla widzów o stalowych nerwach. 4-odcinkowa produkcja dostępna na Netflixie.

4/7
Seriale Netflix HBO GO
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Adaptacja powieści Elizabeth Strout. Historia nauczycielki matematyki uczącej w małym miasteczku. Ukazane nam 25 lat z życia kobiety są pretekstem do odsłonięcia mrocznych sekretów lokalnej społeczności. Fantastyczna Frances McDormand w roli swojego życia. 4 odcinki "Olive Kitteridge" obejrzycie na HBO GO.

5/7
Seriale Netflix HBO GO
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Za pomocą "Ostrych przedmiotów" przeniesiemy się do małego, toksycznego miasteczka, w którym wychowywała się poturbowana przez życie dziennikarka. Bohaterka zmuszona jest zmierzyć się z demonami przeszłości, by napisać reportaż o popełnionym tam przestępstwie. 8 odcinków dostępnych  na HBO GO.

6/7
Seriale Netflix HBO GO
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Wyprodukowana przez  Stevena Spielberga i Toma Hanksa "Kompania braci" ustanowiła niedoścignione do tej pory wzorce kina wojennego. Epicka historia Kompanii E, 506 Spadochronowego Pułku Piechoty pozwala zrozumieć grozę II wojny światowej. 10 odcinków wartych obejrzenia na HBO GO.

7/7
Seriale Netflix HBO GO
Copyright @Materiały prasowe
7/7

"Gorejący krzew" Agnieszki Holland to czeska produkcja przedstawiająca tragiczną historię Jana Palacha oraz jego rodziny. W 1969 młody człowiek podpalił się, by zaprotestować przeciw społecznemu marazmowi wobec inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację. 3 odcinki serialu można zobaczyć na HBO GO.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.