Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, jamnik - otwarciowe
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Julia Roberts i George Clooney w błyskotliwej komedii „Bilet do raju”!

W kinach już od 30 września. To naprawdę wyjątkowa produkcja

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 września 2022 17:51
Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, jamnik - otwarciowe
Fot. Materiały prasowe

Najnowszy film w reżyserii Ola Parkera to historia rozwiedzionej pary, która wyrusza we wspólną podróż na Bali, by ratować swoją córkę przed popełnieniem życiowego błędu miłosnego. Jakie skutki przyniesie ten wyjazd? Produkcja jest wielkim powrotem Julii Roberts do komedii romantycznej!

Bilet do raju - wielki powrót Julii Roberts do komedii romantycznej

Rozwiedziona para w średnim wieku na wspólnym wyjeździe, klimat tropikalnej wyspy i fatalna miłość nastolatki – to tylko niektóre z tematów, które widzowie zobaczą na ekranach kin już 30 września. „Bilet do raju” to nowe spojrzenie na tradycyjną komedię romantyczną – film nie skupia się na losach pokolenia dwudziesto-, trzydziestolatków, a opowiada historię dojrzałych eksmałżonków, którzy muszą porzucić wzajemną niechęć na rzecz pomocy własnej córce.

„Bilet do raju” to zabawna, ale i prawdziwa opowieść o tym, jak znaleźć wspólny język mimo trudnych doświadczeń, o rodzinnych wyborach i ich konsekwencjach, a przede wszystkim pozbawiony lukru portret wchodzącej w dorosłość dziewczyny i jej rodziców z własnym bagażem doświadczeń.

Autorami scenariusza są Ol Parker i Daniel Pipski. W rolach głównych Julia Roberts i George Clooney. Film będzie można obejrzeć w polskich kinach od 30 września. Poniżej plakat i zwiastun produkcji.  

Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe

Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, plakat
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?