Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, jamnik - otwarciowe
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Julia Roberts i George Clooney w błyskotliwej komedii „Bilet do raju”!

W kinach już od 30 września. To naprawdę wyjątkowa produkcja

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 września 2022 17:51
Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, jamnik - otwarciowe
Fot. Materiały prasowe

Najnowszy film w reżyserii Ola Parkera to historia rozwiedzionej pary, która wyrusza we wspólną podróż na Bali, by ratować swoją córkę przed popełnieniem życiowego błędu miłosnego. Jakie skutki przyniesie ten wyjazd? Produkcja jest wielkim powrotem Julii Roberts do komedii romantycznej!

Bilet do raju - wielki powrót Julii Roberts do komedii romantycznej

Rozwiedziona para w średnim wieku na wspólnym wyjeździe, klimat tropikalnej wyspy i fatalna miłość nastolatki – to tylko niektóre z tematów, które widzowie zobaczą na ekranach kin już 30 września. „Bilet do raju” to nowe spojrzenie na tradycyjną komedię romantyczną – film nie skupia się na losach pokolenia dwudziesto-, trzydziestolatków, a opowiada historię dojrzałych eksmałżonków, którzy muszą porzucić wzajemną niechęć na rzecz pomocy własnej córce.

„Bilet do raju” to zabawna, ale i prawdziwa opowieść o tym, jak znaleźć wspólny język mimo trudnych doświadczeń, o rodzinnych wyborach i ich konsekwencjach, a przede wszystkim pozbawiony lukru portret wchodzącej w dorosłość dziewczyny i jej rodziców z własnym bagażem doświadczeń.

Autorami scenariusza są Ol Parker i Daniel Pipski. W rolach głównych Julia Roberts i George Clooney. Film będzie można obejrzeć w polskich kinach od 30 września. Poniżej plakat i zwiastun produkcji.  

Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe

Julia Roberts, George Clooney, Bilet do raju, plakat
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?