KULTURA

To ona zabiła Nocnego Króla w serialu Gra o Tron. Poznajcie bliżej Maisie Williams!

Arya Stark najważniejszą postacią 8. sezonu?

Gabriela Czernecka 5 maja 2019 19:58

Arya Stark najważniejszą postacią 8. sezonu serialu Gra o Tron? To ona zabiła właśnie Nocnego Króla, czyli zdaniem wielu najgroźniejszą postać w całej produkcji. Sama aktorka ze sporymi obawami podeszła do roli, jaką narzucili jej scenarzyści, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że wiele osób wolałoby, aby heroicznego czynu dokonał Jon Snow, czyli Kit Harington. Maisie Williams, bo to ona miała zaszczyt wcielenia się w Aryę, naszym zdaniem świetnie poradziła sobie z tym zadaniem. Co powiedziała, jak poznała scenariusz? Dlaczego wiedziała, że wielu nie spodoba się takie rozwiązanie? Poznajcie bliżej serialową Aryę Stark, czyli Maisie Williams.

Gra o Tron: Arya Stark - kto gra?

Gra o Tron to obecnie jedna z najgłośniejszych produkcji HBO. Za nami trzeci odcinek finałowego ósmego sezonu serialu. Nie obyło się bez paru zaskoczeń i spektakularnych zwrotów akcji. Jednym z nich z pewnością była scena końcowa, gdy byliśmy świadkami śmierci Nocnego Króla. Tego zabiła... Arya Stark, wbijając mu z zaskakującą zwinnością sztylet prosto w serce. Tym samym pozbyła się całej armii Umarłych.

Takiego rozwiązania nikt się chyba nie spodziewał, a z pewnością nie sama bohaterka, która wyznała w jednym z wywiadów: „Myślałam, że fani znienawidzą Aryę po trzecim odcinku... Że znienawidzą tego typu rozwiązanie. Najtrudniejszą rzeczą w serialu jest budowa złoczyńcy, który wydaje się niemożliwy do pokonania, a potem go pokonujesz. Trzeba to zrobić inteligentnie, bo w innym wypadku ludzie będą mówić: Ten złoczyńca nie był taki straszny, skoro mała dziewczynka go atakuje i dźga”, mówiła dla Enterteinment Weekly.

Co ciekawe, takiego obrotu sprawy w 3 odcinka Gry o Tron 8. nie spodziewał się sam Kit Harington: „Byłem zaskoczony, spodziewałem się, że to będę ja! Ale cieszę się. To dało powód treningom Aryi i ostateczny cel. Jest znacznie lepiej, że zrobiła to tak, jak zrobiła”, wyznał. Musimy przyznać, że scenarzyści postawili przed Maisie Williams bardzo trudne zadanie. Aktorka naszym zdaniem świetnie sobie z nim poradziła, bo przyznajcie, kto z Was przypuszczał, że to właśnie jej postać, Arya Stark zabije Nocnego Króla? 

Maisie Williams - kim jest Arya z Gry o Tron?

Wygląda na to, że Arya stała się jedną z najważniejszych postaci 8. sezonu Gry o Tron. Z tej okazji postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się aktorce, która się w nią wciela. Kim jest Maisie Williams? Brytyjska aktorka ma zaledwie 22 lata, a na koncie masę genialnych ról. Choć tak naprawdę to Gra o Tron stała się jej przepustką do wielkiej kariery. Dziś ma jednak na koncie także rolę w takich filmach jak: iBoy, The Book of Love, ZłotoUpadające czy Kiedy się pojawiłaś. Zagrała także w serialu: Robot Chicken, Cyberszantaż czy Doktor Who.

Maisie Williams - chłopak

Maisie Williams, czyli Arya Stark z Gry o Tron, jest w szczęśliwym związku. Maisie spotyka się z Ollie'm Jacksonem. Co ciekawe, partner Maisie nie jest nikim sławnym, a aktorka poznała go w ... szkole! Para jest razem prawdopodobnie od 2015 roku, ale to, że są razem, ujawnili dopiero wraz z początkiem 2017 roku. Ich zdjęcia na Instagramie pokazują, że zakochani uwielbiają spędzać razem czas.

Maisie na planie Gry o Tron po raz pierwszy pojawiła się mając zaledwie 14 lat. Szybko zaprzyjaźniła się z serialową siostrą, Sophie Turner. Ich przyjaźń przetrwała do dziś i panie chętnie dzielą się w sieci wspólnymi zdjęciami. Zobaczcie w naszej galerii, jakimi zdjęciami dzieli się na swoim Instagramie. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.