Avatar znowu w kinach
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KINA

„Avatar” z dubbingiem w kinach. Zabierz dzieci na film swojej młodości!

Poznaj szczegóły

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 września 2022 16:46
Avatar znowu w kinach
Fot. Materiały prasowe

Jeden z największych przebojów w historii powraca do kin i będzie dostępny także z dubbingiem. „Avatar” – fantastyczna, pełna niezwykłych przygód i porywającej akcji opowieść – przypomina się dawnym fanom i zaprasza kolejne pokolenie, aby mogło doświadczyć niesamowitego przeżycia, jakim jest kinowy seans arcydzieła Jamesa Camerona. Oto wyjątkowa okazja, aby cofnąć się w czasie i zabrać tam ze sobą dzieci.

„Avatar” od 23 września w kinach. Także w wersji z dubbingiem

Nie sposób zapomnieć wyprawę na planetę Pandora. W końcu czeka tam pełen detali i niezwykłych stworzeń świat, intrygująca, podobna do ludzi rasa, wzruszający romans oraz emocje, które towarzyszą odkrywaniu nowego i przeżywaniu pasjonujących przygód. Czeka też zachwyt, w który wprawiają nowatorskie, niezapomniane efekty specjalne, zapierające dech w piersiach widoki i efektowne sceny akcji. „Avatar” to film, który pozwala przeżyć coś wyjątkowego. Budzi podziw, fascynuje i ekscytuje. Świetna zabawa połączona z mądrym, wartościowym przekazem na temat tolerancji. Nic dziwnego, że ta uniwersalna i po mistrzowsku zrealizowana opowieść stała się najbardziej kasowym filmem w historii kinematografii.

Jednocześnie „Avatar” to znakomita lekcja kina i nieodłączna część historii X Muzy. W końcu to film, który ją zrewolucjonizował, wprowadził w nową – dzisiaj oczywistą, lecz jeszcze kilkanaście lat temu niewyobrażalną – erę wizualnych efektów specjalnych. Teraz to już klasyka kina. Klasyka, która wraca, aby ponownie zachwycać i którą warto znać, żeby lepiej rozumieć i doceniać współczesne produkcje. Zwłaszcza te, które korzystają z animacji komputerowych i zaawansowanych efektów specjalnych. A dzięki dubbingowi ważny rozdział historii kina oraz znakomita rozrywka staje się dostępna dla coraz młodszych odbiorców. Warto więc wybrać się wspólnie na seans, który teraz może być międzypokoleniowy i wartościowy dla widzów w każdym wieku.

Reżyserem polskiej wersji językowej filmu „Avatar" jest Artur Kaczmarski, polskie dialogi napisał Jakub Kowalczyk. Głosu postaciom użyczyli m.in.: Piotr Witkowski, Maria Dębska, Wiktoria Gorodeckaja, Przemysław Bluszcz, Zuzanna Lit i Marcin Hycnar.

„Avatar” od 23 września w kinach. Także w wersji z dubbingiem.

Natomiast „Avatar: Istota wody”, którego akcja rozgrywa się ponad 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części, w kinach już od 16 grudnia 2022 r.  

Avatar znowu w kinach, plakat
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?