TYLKO NA VIVA.PL

Sara James o dorastaniu w show-biznesie: „Przestałam się bać”. Co planuje?

Wokalistka użyczyła głosu w filmie „Mała syrenka”

Rafał Kowalski 25 maja 2023 15:32

Za Sarą James pracowite miesiące. Nastoletnia wokalistka wydała kolejny singiel Hula Hoop, pracuje nad następnym klipem, przygotowuje się do występu w Sopocie, a także została właśnie głosem Arielki. To właśnie 14-letnią gwiazdę usłyszymy w nowej produkcji Disneya „Mała syrenka”. O pracy z dubbingiem, o nowych piosenkach, dorastaniu, zarobkach i asertywności Sara opowiedziała przed kamerą VIVY.pl.

Sara James wywiad wideo o „Małej syrence” i dojrzewaniu

Podczas niedawnego spotkania z Rafałem Kowalskim z VIVY.pl Sara opowiedziała nam o zmianach, jakie w sobie zauważa. Jest jedna i to bardzo konkretna. „Przez ostatni rok zrobiłam bardzo duży progres, jeśli chodzi o asertywność. Od zawsze tak jak moja mama asertywna nie byłam. Ale zaczęłam w końcu mówić o tym, jak się czuję. O tym, co mi się podoba, a co nie. Rok temu wchodziłam do studia i byłam taka nieśmiała, i wdzięczna… Ta wdzięczność to był mój max. A teraz wchodzę i wyliczam, co robimy. […] Przestałam się bać”, wyznała VIVIE.pl.

Zaznaczyła też, że fanów czeka wiele niespodzianek. Jeszcze w tym roku pojawi się płyta artystki, a wcześniej można posłuchać jej nowego singla Hula Hoop. W kinach zaś pojawił się właśnie film Mała syrenka. W jego polskiej wersji językowej głos głównej bohaterce dała właśnie Sara! To ona zaśpiewała też piosenki do filmu.

CZYTAJ TEŻ: Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej ma już 6 lat! Tak dziś wygląda Laura Dąbrówka

Sara James o finansach i wydawaniu pieniędzy

Okazuje się, że także w temacie pieniędzy nastoletnia wokalistka stara się być rozważna, uważna i na bieżąco. „To nie jest tak, że ja nie wiem, o co chodzi. Muszę ogarniać te rzeczy, bo to są moje pieniądze, moje umowy, ja za to odpowiadam. Natomiast nie ja się tym zajmuję. Mam zdrowe relacje z moimi managerami, z mamą i tymi, którzy mi pomagają”, usłyszeliśmy przed kamerą. „Jestem zakupoholiczką, ale nad tym pracuję”, dodała z uśmiechem reporterowi VIVY.pl.

Co jeszcze zdradziła nam Sara James? Na górze strony możecie posłuchać naszego kilkunastominutowego wywiadu. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Tak wyglądał cały występ Sary James w ''America’s Got Talent"

Sara James o Małej syrence
Fot. materiał prasowy / Agata Polińska

Sara James o Hula Hoop
Fot. materiał prasowy / Agata Polińska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.